Digi TV Film: Program TV: 30-01-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:31 Illegal tender
09:31 Wanted
11:31 Speed racer
14:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
16:00 Fools gold 1
18:00 Semi pro
19:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
21:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
23:31 Wyatt Earp
03:01 Wanted
05:01 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay

Digi Film 2


06:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
08:00 Fools gold 1
10:00 Semi pro
11:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
13:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
15:30 Illegal tender
17:30 Run fat boy run
19:31 Wanted
21:31 Speed racer
00:01 Interview with the vampire
02:00 Illegal tender
04:00 Reality bites

AXN

07:00 Baietii de la sport
07:30 Cavalerii prosperitatii
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Stargate SG-1
10:00 Schimbul trei
11:00 Zoom
11:05 The Amazing Race
12:00 Baietii de la sport
12:30 Cavalerii prosperitatii
13:00 Schimbul trei
14:00 Stargate SG-1
15:00 The Amazing Race
16:00 Dr. House
17:00 Zoom
17:05 Cavalerii prosperitatii
17:30 Cavalerii prosperitatii
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Schimbul trei
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 Cea mai rea saptamana
22:30 Casa de sticla
00:35 David Letterman Show
01:35 Cea mai rea saptamana
02:05 Casa de sticla
03:50 Minti criminale
04:50 Promo

HBO

06:00 Superman: Ziua Judecatii
07:15 Ana si regele
09:40 Suspinele inimii
11:10 in cautarea fericirii
13:05 Renato sau Leroy?
14:35 Lista
16:10 Visul Cassandrei
18:00 intalnirea perfecta
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Idila prin efractie
22:00 Spune-mi ca ma iubesti
22:50 Spune-mi ca ma iubesti
23:45 Crime online
01:35 Nunti, muzici si casete video
02:35 Masacrul din Texas:
04:05 The Omen: Profetia

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
08:45 Aventurile lui Jackie Chan
09:15 Barbatii in negru
09:45 Freddie
10:15 Prietenii tai
10:45 Tess
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
14:45 Barbatii in negru
15:15 O noua viata
16:15 Zoom in 10
16:30 Razbunarea tapului ispasitor
18:30 La Bloc (AP)
19:00 O noua viata
20:00 Cu sange rece
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Samurai
23:45 Prison Break
00:45 Clanul Soprano
01:45 Fata de 10
01:50 Samurai
03:15 Prison Break

EUROSPORT

09:30 Tenis: Openul Australiei
10:30 Tenis: Openul Australiei
13:00 Schi fond: Cupa Mondiala
13:30 Schi fond: Cupa Mondiala
14:15 Schi alpin: Cupa Mondiala Garmisch
14:45 Schi alpin: Cupa Mondiala Garmisch
15:30 Sarituri cu schiurile:
16:30 Tenis: Openul Australiei
18:00 Schi fond: Cupa Mondiala Rybinsk
18:30 Schi fond: Cupa Mondiala Rybinsk
19:00 Fotbal: Eurogoluri in weekend
19:15 Fotbal: Eurogoluri unu la unu
19:30 Sarituri cu schiurile:
20:00 Cel mai puternic om:
21:00 Bowling: Cupa Mondiala
22:00 Darts: Campionatul Mondial
23:00 Bowls: Campionatele Mondiale de sala
00:00 Raliuri: Campionatul Mondial
00:30 Sporturi extreme: YOZ
01:00 Fotbal: Eurogoluri in weekend
01:15 Sarituri cu schiurile:
02:00 Raliuri: Campionatul Mondial

ELVIS