Results 1 to 9 of 9

Thread: Dua softin e sat+ qe te lexoje karten e digitalbit

 1. #1

  Dua softin e sat+ qe te lexoje karten e digitalbit

  Po kerkoj software e sat+ qe te lexoje karten e digitalbit, por spo e gjej. Nese ndonjeri e ka apo di ndonje link ku ta marr ta postoje.
  Faleminderit

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Dua softin e sat+ qe te lexoje karten e digitalbit

  Cuno po ta postoj,brenda ne file ke loaderin dhe tre ver ,me i sakte eshte ver max ,gjithashtu ke dhe proceduren me programu.

  Tung!

 3. #3

  Thumbs up Re: Dua softin e sat+ qe te lexoje karten e digitalbit

  regaton merre dhe kte eshte shume i mire eshte testuar 100%.

 4. #4
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Re: Dua softin e sat+ qe te lexoje karten e digitalbit

  pershendetie, me ka ren ne dore nje aprat itatel qe e kapas dhen sat plusi ne fillim,ka irdeto cam ,po bej nje pyetie a mund te behet ne cas 2 ose ndonje modifikim qe i pershtatet? flm

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Dua softin e sat+ qe te lexoje karten e digitalbit

  Quote Originally Posted by interisti_12 View Post
  pershendetie, me ka ren ne dore nje aprat itatel qe e kapas dhen sat plusi ne fillim,ka irdeto cam ,po bej nje pyetie a mund te behet ne cas 2 ose ndonje modifikim qe i pershtatet? flm
  Cuno mos u lodh kot me ket dekoder se nuk munesh me bo asgje


  Tung!

 6. #6
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Talking Re: Dua softin e sat+ qe te lexoje karten e digitalbit

  po e hedhim ke plehrat

 7. #7
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Dua softin e sat+ qe te lexoje karten e digitalbit

  Quote Originally Posted by interisti_12 View Post
  po e hedhim ke plehrat
  maje per pjese plako, asgjo nuk hudhet mahet per pjese.

 8. #8
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Re: Dua softin e sat+ qe te lexoje karten e digitalbit

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  maje per pjese plako, asgjo nuk hudhet mahet per pjese.
  ke e drejte fiku,

 9. #9
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Re: Dua softin e sat+ qe te lexoje karten e digitalbit

  i ka rene vlera ketij aparati.aq sa ste vlen te meresh...po qe se je afer meje mund te te jap 1 me te mire ...falas

  pershendetje

Similar Threads

 1. ndihme per karten lokal te digitalb
  By the_shepherd in forum Albanian / Shqip
  Replies: 15
  Last Post: 31-03-2013, 01:56:07
 2. A punon karta e digitalbit ne METABOX-III
  By alfonsodilo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 15
  Last Post: 18-08-2009, 10:47:04
 3. Question a esht e mundur qe karta e digitalbit te funksionoj ne dbox2
  By olluri in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 25-04-2009, 00:57:20
 4. Sat+ per karten tring
  By west2000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 02-03-2009, 17:08:54
 5. Zebra alle Karten 31.07. Premiere Kabel Deutschland
  By Flexas in forum Cerebro Card
  Replies: 0
  Last Post: 05-08-2006, 11:49:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •