Results 1 to 9 of 9

Thread: O cuna me ndihmoni ju lutem

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  373
  Uploads
  14

  O cuna me ndihmoni ju lutem

  A me ndihmon njeri per te me dhene kodet per star sat x50cu qe ti fus me flash dhe jo manualisht se u cmena duke i fut manualisht dhe vetem me prishen. Sa e fik starsatin dhe kur e hap kanalet qe i kisha hap nuk duken me........ ju lutem me ndihmoni qe ti fus me usb qe te rri rehat ju lutem

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: O cuna me ndihmoni ju lutem

  Quote Originally Posted by milan- View Post
  A me ndihmon njeri per te me dhene kodet per star sat x50cu qe ti fus me flash dhe jo manualisht se u cmena duke i fut manualisht dhe vetem me prishen. Sa e fik starsatin dhe kur e hap kanalet qe i kisha hap nuk duken me........ ju lutem me ndihmoni qe ti fus me usb qe te rri rehat ju lutem
  duhet te besh off sistemin auto te aparatit se starsati nuk i hap me digi tv auto nuk me kujtohet ku behet se une nuk kam starsat po po qese ndonjeri edi le te te ndihmoje.gjithsesi ti hyre nje here ne sistem seting dhe ato qe jane on beji of hyr ne te gjitha opsjonet e menyse pervec instalationit

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: O cuna me ndihmoni ju lutem

  Quote Originally Posted by milan- View Post
  A me ndihmon njeri per te me dhene kodet per star sat x50cu qe ti fus me flash dhe jo manualisht se u cmena duke i fut manualisht dhe vetem me prishen. Sa e fik starsatin dhe kur e hap kanalet qe i kisha hap nuk duken me........ ju lutem me ndihmoni qe ti fus me usb qe te rri rehat ju lutem
  Cuno vendosi nje sw me te vjeter e me pas rasi flashin

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  373
  Uploads
  14

  Re: O cuna me ndihmoni ju lutem

  Quote Originally Posted by ^^^PIRATI^^^ View Post
  Cuno vendosi nje sw me te vjeter e me pas rasi flashin
  une i rras fleshim po bjer kodet

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: O cuna me ndihmoni ju lutem

  Quote Originally Posted by milan- View Post
  une i rras fleshim po bjer kodet
  Po mo cuno merri

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  06-10-2008
  Posts
  132
  Uploads
  0

  Re: O cuna me ndihmoni ju lutem

  kush mund te me ndimoje menje liste satelitesh +kanalesh per gi 770 me motor nga hispa30gradW te turksat 42gradE

  ju faliminderit

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  373
  Uploads
  14

  Re: O cuna me ndihmoni ju lutem

  Quote Originally Posted by ^^^PIRATI^^^ View Post
  Po mo cuno merri
  o ^^^PIRATI^^^ rrofsh

 8. #8
  New Member
  Join Date
  20-02-2009
  Posts
  1
  Uploads
  0

  Re: O cuna me ndihmoni ju lutem

  Quote Originally Posted by milan- View Post
  o ^^^PIRATI^^^ rrofsh
  or po kush mund te na ndihmoje pak. kam nje aparat te thjesht digitalbox kam pershtypjen e ka marken. nuk po shoh se cfare lloj file bin ben per te pare kanalin e big brother. kam karten e paketes baze te digitalbit. kam zbritur nja dy lloj programesh por kur vjen puna tek zgjedhja e bin file nuk funksionon.

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: O cuna me ndihmoni ju lutem

  Quote Originally Posted by dqirjo View Post
  or po kush mund te na ndihmoje pak. kam nje aparat te thjesht digitalbox kam pershtypjen e ka marken. nuk po shoh se cfare lloj file bin ben per te pare kanalin e big brother. kam karten e paketes baze te digitalbit. kam zbritur nja dy lloj programesh por kur vjen puna tek zgjedhja e bin file nuk funksionon.
  Cuno shif njihere se DIGITALBOX eshte klon me METABOX ,cfar sw ka META DREAM apo DREAMSOFT,BIG BROTHER e do abonim te plot cun jo baze shife njiher ket pune.


  Tung!

Similar Threads

 1. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-01-2009, 10:34:25
 2. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-01-2009, 21:08:28
 3. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 12:40:31
 4. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 17-01-2009, 18:21:17

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •