Digi TV Film: Program TV: 01-02-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
09:30 Semi pro
11:00 Wanted
13:01 Cats and dogs
14:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
16:31 Illegal tender
18:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
20:30 Run fat boy run
22:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
00:31 The bourne identity
02:30 Semi pro
04:00 Wanted

Digi Film 2

06:32 Wanted
08:31 Run fat boy run
10:31 Forgetting Sarah Marshall
12:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
14:31 Speed racer
17:01 Semi pro
18:30 Wanted
20:30 Fools gold 1
22:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
00:30 The big Lebowski
02:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
04:30 Fools gold 1

AXN

07:00 Sectia de politie
08:00 Schimbul trei
09:00 Stargate SG-1
10:00 Stargate SG-1
11:00
12:00 Dosarele lui Dresden
13:00 Stapanul fiarelor
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Stagiarii
16:35 Stagiarii
17:10 Reteaua terorii
18:10 Eu sunt Mosul
20:00 David Letterman Show
21:00 Tabloid
22:05 Lunetistul 2
00:35 Trezita la realitate
01:10 Tabloid
02:10 Lunetistul 2
02:55 Lunetistul 2
03:45 David Letterman Show
04:35
04:40 Promo

HBO

06:00 Altcineva
07:15 Artistul si mamica
08:45 Muzica si versurile
10:25 Premiile Globul de Aur 2009
12:25 Piratii din Caraibe:
15:10 Fosta mea super gagica
16:45 Despre dragoste si alte aiureli
18:10 Liga dreptatii: Noua frontiera
19:30 Filme si vedete
20:00 Intrigi de culise
21:55 Stand-Up Cafe
22:30 Stand-Up Cafe
23:10 Apocalipsa dupa soferi
00:10 Hollywoodland
02:15 scoala secreta de arte
03:55 infruntarea

Pro Cinema

07:00 Lumea PRO CINEMA
07:30 Teo (reluare)
08:30 Spitalul de urgenta
09:30 Aventurile lui Don Coyote
10:00 Pro Motor
11:00 Megastar: Penelope Cruz
11:30 Zoom in 10
11:45 Freddie
12:15 Prietenii tai
12:45 in familie
13:45 Castelul din Carpati
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 in familie
17:00 Robin si Marian
19:00 Cine este seful? (AP)
19:30 Cine este seful? (AP)
20:00 Adevarul gol-golut
20:30 Naufragiatul
23:00 Dovada
04:30 Apropo TV

EUROSPORT

09:30 Sarituri cu schiurile:
10:30 Tenis: Openul Australiei
13:30 Schi fond: Cupa Mondiala Rybinsk
14:00 Schi fond: Cupa Mondiala Rybinsk
15:00 Combinata nordica:
16:00 Ciclocros: Campionatul Mondial
17:00 Tenis: Openul Australiei
19:00 Sarituri cu schiurile:
20:00 Biatlon: Campionatele Mondiale
20:45 Sporturi de iarna
21:15 Box: Gala, Germania
23:00 Biatlon: Campionatele Mondiale
23:30 Biatlon: Campionatele Mondiale
00:15 Raliuri: Campionatul Mondial
00:45 Sarituri cu schiurile:
01:30 Sporturi de iarna:
02:00 Raliuri: Campionatul Mondial

ELVIS