Results 1 to 6 of 6

Thread: Taquila 1-9 dhe Prima fila 1..30...

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  12-01-2009
  Posts
  289
  Uploads
  0

  Taquila 1-9 dhe Prima fila 1..30...

  Deshta me e dit a hapen me CS Taquila dhe Prima Fila, e di qe jan PPV por PPV edhte edhe DIGI GOLD por te une hapet.
  Faleminderit paraprakisht.

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Posts
  131
  Uploads
  0

  Re: Taquila 1-9 dhe Prima fila 1..30...

  Rregullisht nuk hapen por mund te hapen vetem atehere kur aj qe e ka kartelen e paguan ndonje ndeshje sportive apo ndonje film.
  DIgiGoldi hapet sepse punon ne cas5 i cili eshte i thyer dhe hapet pa probem me kartela pirate dhe me MOSC.

  tung

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Taquila 1-9 dhe Prima fila 1..30...

  Quote Originally Posted by dedea View Post
  Rregullisht nuk hapen por mund te hapen vetem atehere kur aj qe e ka kartelen e paguan ndonje ndeshje sportive apo ndonje film.
  DIgiGoldi hapet sepse punon ne cas5 i cili eshte i thyer dhe hapet pa probem me kartela pirate dhe me MOSC.

  tung
  100% sakte

 4. #4

  Re: Taquila 1-9 dhe Prima fila 1..30...

  desha te dij, a hapet me dm500s digi gold ? pa cardsharing dmth ?

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  23-04-2005
  Posts
  216
  Uploads
  0

  Re: Taquila 1-9 dhe Prima fila 1..30...

  Quote Originally Posted by dire_straits View Post
  desha te dij, a hapet me dm500s digi gold ? pa cardsharing dmth ?
  pa cs dhe abonim nuk mund te hapet ne dm500s

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Taquila 1-9 dhe Prima fila 1..30...

  Quote Originally Posted by dire_straits View Post
  desha te dij, a hapet me dm500s digi gold ? pa cardsharing dmth ?
  Me karte originale po.

  Tung!

Similar Threads

 1. Prima Fila / SKY
  By Dyngo in forum Romanian / Romānă
  Replies: 2
  Last Post: 04-05-2007, 07:59:23
 2. taquila
  By carlomagno in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 25-12-2005, 22:31:30
 3. Taquila
  By ore in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 1
  Last Post: 31-03-2005, 13:43:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •