Digi TV Film: Program TV: 03-02-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
08:31 Fools gold 1
10:32 Semi pro
12:01 Wanted
14:01 Run fat boy run
16:00 Forgetting Sarah Marshall
18:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
20:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
22:00 Speed racer
00:30 Lorenzos oil
03:00 Forgetting Sarah Marshall
05:01 Wanted

Digi Film 2

06:00 Illegal tender
08:00 Run fat boy run
10:00 Forgetting Sarah Marshall
12:02 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
14:01 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
16:00 Speed racer
18:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
20:30 Wanted
22:30 Fools gold 1
00:30 The bourne identity
02:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
04:31 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Cavalerii prosperitatii
09:30 Cavalerii prosperitatii
10:00 Stargate SG-1
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
11:30
12:00 Disparuti
13:00 Cavalerii prosperitatii
13:30 Cavalerii prosperitatii
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 Dr. House
16:30
17:00 Zoom
17:05 Cavalerii prosperitatii
17:30 Cavalerii prosperitatii
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Schimbul trei
19:05
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 Justitie oarba
00:00 David Letterman Show
01:00 Dr. House
01:30
02:00 Operatiunea de salvare
02:30
02:50 Justitie oarba
03:25
03:35 Minti criminale
04:15
04:30 Promo
05:05
05:30

HBO

06:00 O viata noua
07:30 Tsunami: Dupa dezastru
09:05 Tsunami: Dupa dezastru
10:35 Ratatouille
12:25 Inimi
14:30 Conflictul
16:20 Diavolul se imbraca de la Prada
18:10 O dragoste implinita
20:00 Dr. Dolittle 3
21:35 O noapte de teroare
23:05 Amintiri din Irak
00:05 De inchiriat
01:15 Sporturi extreme
02:55 O noapte de teroare
04:20 Un gentleman la New York

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Freddie
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Entertainment News
12:15 Teo (reluare)
13:15 La Bloc (AP) (reluare)
13:45 Aventurile lui Jackie Chan
14:15 Lunaticii dezlantuiti
14:30 Fotbalistii si nevestele lor
15:30 Viata la Casa Alba
16:30 Afacerea Thomas Crown
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Spitalul de urgenta
20:00 Disparuti fara urma
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Atentat la Vatican
00:00 La limita imposibilului
01:00 Fata de 10
01:05 Atentat la Vatican
02:30 Disparuti fara urma
03:15 La limita imposibilului
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV

EUROSPORT

09:30 Fotbal: Eurogoluri
10:15 Tenis: Openul Australiei
12:15 Fotbal: Eurogoluri
13:00 Schi alpin: Cupa Mondiala
14:00 Schi alpin:
15:30 Ciclism: Turul Qatarului
16:00 Bowls: Openul International
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:10 Schi alpin:
19:15 Schi alpin:
19:45 Omnisport: WATTS
20:00 Fotbal: Eurogoluri
20:45 Box: L. Miranda (Mexic)
22:00 Box: L. Abregu (Argentina)
00:00 Raliuri:
01:00 Fotbal: Eurogoluri
01:45 Schi alpin:

ELVIS