Digi TV Film: Program TV: 04-02-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:01 Fools gold 1
09:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
11:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
13:00 Speed racer
15:30 Semi pro
17:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
19:00 Wanted
21:01 Fools gold 1
23:01 The big Lebowski
01:02 Welcome home Roscoe Jenkins 1
03:01 Speed racer
05:31 Fools gold 1

Digi Film 2

06:31 Speed racer
09:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
11:00 Run fat boy run
13:01 Wanted
15:01 Fools gold 1
17:01 Forgetting Sarah Marshall
19:00 Illegal tender
21:01 Semi pro
22:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
00:30 Cats and dogs
02:00 Wanted
04:00 Forgetting Sarah Marshall

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Cavalerii prosperitatii
09:30 Cavalerii prosperitatii
10:00 Stargate SG-1
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
11:30
12:00 Disparuti
13:00 Cavalerii prosperitatii
13:30 Cavalerii prosperitatii
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 The Amazing Race
16:30
17:00 Zoom
17:05 Cavalerii prosperitatii
17:30 Cavalerii prosperitatii
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Schimbul trei
19:05
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 Frica
23:00 Dosarele fantoma
00:00 David Letterman Show
01:00 Minti criminale
01:15
02:00 Frica
02:15
02:45 Dosarele fantoma
03:10
03:30 Minti criminale
04:30 Promo
05:10
05:35

HBO

06:00 Inimi
07:00
08:05 Conflictul
08:55
09:55 Diavolul se imbraca de la Prada
10:20
11:45 O dragoste implinita
12:15
13:30
13:35 Brutarul
15:00 Garfield 2
15:20
16:20 Razboi pe calea undelor
16:50
18:15 Bernard si Doris
18:30
20:00 Intrigi de culise
20:35
21:00
22:00 Panta alunecoasa
22:30
23:25 Sporturi extreme 2
01:00 Caminul ororilor 2
01:20
02:35 inainte sa afle diavolul ca ai murit
02:45
03:50
04:30 Panta alunecoasa
05:25

Pro Cinema

09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Freddie
10:00 Prietenii tai
10:30 Afacerea Thomas Crown
12:30 Teo (reluare)
13:30 La Bloc (AP) (reluare)
14:00 Aventurile lui Jackie Chan
14:30 Lunaticii dezlantuiti
14:45 Fotbalistii si nevestele lor
15:45 Viata la Casa Alba
16:45 Cowboy
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Spitalul de urgenta
20:00 Disparuti fara urma
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 La limita
23:45 La limita imposibilului
00:45 Fata de 10
00:50 La limita
02:30 Disparuti fara urma
03:15 La limita imposibilului
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)

EUROSPORT

09:30 Sporturi extreme: YOZ
10:00 Raliuri:
11:00 Schi alpin:
12:00 Schi alpin:
13:30 Ciclism: Turul Qatarului
14:00 Fotbal: Eurogoluri
14:45 Bowls: Openul International
16:00 Bowls: Openul International
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:10 Schi alpin:
19:15 Fotbal: Lazio Roma (Italia)
20:15 Fotbal: Liverpool (Anglia)
21:15 Jocurile olimpice:
21:45 Omnisport: Alegerea de miercuri
21:50 Calarie: Clubul de echitatie
21:55 Golf: Circuitul American P.G.A.
22:55 Golf: Circuitul European P.G.A
23:25 Golf: Clubul de Golf
23:30 Navigatie:
00:00 Navigatie:
00:30 Navigatie: Clubul de iahting
00:40 Omnisport: Alegerea de miercuri
00:45 Schi alpin:
02:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
02:15 Omnisport: WATTS

ELVIS