Results 1 to 2 of 2

Thread: Ndihme kaon ksf 660

 1. #1
  New Member
  Join Date
  31-08-2005
  Posts
  5
  Uploads
  0

  Ndihme kaon ksf 660

  mirmbrema dhe ju pershendes duke qene posti 1re ketu
  doja te pyesja mos di dikush nese ndonje nga keto modele te kaon(KTSCN 550H2,KCF 3000NS,KCF 2000NS,K200,KTSC570,KSC570,KTC510) eshte i ngjashem me aparatin e digitalbit?d.m.th a kane te njejten menu,remote control etj?
  interesohem per nje mikun tim qe do ta lidhi me slingbox por ne saitin e tyre nuk e ka ne liste por ka keto aparatet qe ju paraqita.
  faleminderit

 2. #2
  New Member
  Join Date
  31-08-2005
  Posts
  5
  Uploads
  0

  Re: Ndihme kaon ksf 660

  tamo rrofsh po aman mos na bej ne moshe te madhe te mesojm gjermanisht.nese ke mundesi te ma thuash meqe pashe se aktivizohesh te ky forumi ose po ke ndonje link tjeter.
  gjithsesi faleminderit.

Similar Threads

 1. Question kaon ksc 570 dead.kaon morto.aiuto
  By riky222000 in forum Kaon
  Replies: 2
  Last Post: 04-01-2009, 19:13:04
 2. Question kaon ksc 570 dead.kaon morto.aiuto
  By riky222000 in forum Italian / Italiano
  Replies: 0
  Last Post: 02-01-2009, 17:39:16
 3. ndihme me kaon
  By klodian in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 29-07-2008, 21:59:46
 4. Replies: 1
  Last Post: 06-05-2006, 11:48:02

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •