Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35

Thread: Dig***alb MOSC

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Dig***alb MOSC

  A di gjo njeri ai bohet gjo kartes origjinale te dig***albit?Ka ndonjeri noj program per ket karte?Per ta lexu,editu,per ta dhi fare si kart :)?

  Se me kan thene se mund te besh ca gjera ne kartat origjinale

 2. #2
  Senior Member utente007's Avatar
  Join Date
  17-12-2008
  Posts
  150
  Uploads
  9

  Re: Dig***alb MOSC

  Quote Originally Posted by tironci View Post
  A di gjo njeri ai bohet gjo kartes origjinale te dig***albit?Ka ndonjeri noj program per ket karte?Per ta lexu,editu,per ta dhi fare si kart :)?

  Se me kan thene se mund te besh ca gjera ne kartat origjinale
  Ka disa prog qe e lexojne 100% igjejne dhe pinin po ta kesh harruar dhe e fundit ekzistojne script me UNLOPER.

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: Dig***alb MOSC

  Di noj ven ku me i gjet?

 4. #4
  Senior Member utente007's Avatar
  Join Date
  17-12-2008
  Posts
  150
  Uploads
  9

  Re: Dig***alb MOSC

  Quote Originally Posted by tironci View Post
  Di noj ven ku me i gjet?
  Ke nji PM

 5. #5
  Junior Member tedi1k's Avatar
  Join Date
  24-10-2006
  Posts
  19
  Uploads
  0

  Re: Dig***alb MOSC

  Quote Originally Posted by utente007 View Post
  Ka disa prog qe e lexojne 100% igjejne dhe pinin po ta kesh harruar dhe e fundit ekzistojne script me UNLOPER.
  Edhe une jam i interesuar, n.q.s mund te ma dergosh edhe mua , te falenderoj shoku...

 6. #6
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  19-10-2008
  Posts
  127
  Uploads
  0

  Re: Dig***alb MOSC

  Dhe une i kam kerkuar ndihme dikujt ketu ne forum qe ka bere kete gje po nuk me ka kthyer pergjigje ne qofte se mundesh ti me ler adresen e MSN ne PM.faleminderit

 7. #7
  Giga68
  Join Date
  27-09-2007
  Location
  Shqiponja
  Posts
  337
  Uploads
  191

  Re: Dig***alb MOSC

  Quote Originally Posted by utente007 View Post
  Ke nji PM
  Edhe une jam i interesuar, n.q.s mund te ma dergosh
  __________________

 8. #8

  Re: Dig***alb MOSC

  edhe une jam i interesuar ne qofte se ban.

 9. #9
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Re: Dig***alb MOSC

  cuna dhe un jam i interesuar per kete, ju lutem ma postoni dhe mua flm

 10. #10

  Re: Dig***alb MOSC

  Me intereson dhe mua te lutem nje PM

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

 1. mosc 76 off
  By sayou94 in forum French / Franšais
  Replies: 4
  Last Post: 01-01-2009, 15:30:49
 2. Mosc k3 ???
  By djvic in forum MOSC
  Replies: 1
  Last Post: 22-05-2007, 19:49:14
 3. mosc D+
  By zentro in forum MOSC
  Replies: 26
  Last Post: 30-11-2006, 13:30:09
 4. D+ Mosc ROM-110
  By vim_digital in forum Spanish / Espa˝ol
  Replies: 2
  Last Post: 07-07-2006, 08:46:52

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •