Digi TV Film: Program TV: 05-02-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
09:31 Wanted
11:30 Forgetting Sarah Marshall
13:31 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
15:31 Illegal tender
17:30 Run fat boy run
19:31 Semi pro
21:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
23:00 Tequila sunrise
01:01 Sex and the city
03:30 Wanted
05:30 Speed racer

Digi Film 2

06:01 Semi pro
07:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
09:30 Run fat boy run
11:31 Speed racer
14:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
16:00 Wanted
18:00 Fools gold 1
20:00 Forgetting Sarah Marshall
22:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
00:01 Reality bites
02:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
04:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay

AXN

06:00
07:00 The Amazing Race
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Cavalerii prosperitatii
09:30 Cavalerii prosperitatii
10:00 Stargate SG-1
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
11:30
12:00 The Amazing Race
13:00 Cavalerii prosperitatii
13:30 Cavalerii prosperitatii
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 The Amazing Race
16:30
17:00 Zoom (12)
17:05 Cavalerii prosperitatii
17:30 Cavalerii prosperitatii
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Schimbul trei
19:05
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 CSI: New York - Criminalistii
00:00 David Letterman Show
01:00 Minti criminale
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:45 CSI: New York - Criminalistii
03:00
03:30 Minti criminale
03:50
04:30 Promo
04:40
05:05
05:30

HBO

06:00 Brutarul
07:00
07:25 Garfield 2
08:40 Razboi pe calea undelor
08:50
10:20
10:30 Bernard si Doris
12:00
12:10 Amazoanele
13:50 Cinema, cinema, cinema
14:05
14:15 Fosta mea super gagica
15:55 Sirena
16:00
17:25 Kylie X 2008
17:50
18:20 Dansul dragostei 2
19:25
20:00 Alergand ca apucatii
21:00
22:00 scoala secreta de arte
22:45
23:45 Un prieten adevarat
23:55
01:00 Inima neinfricata
03:00
03:55 Alergand ca apucatii
04:45
05:10

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
08:45 Aventurile lui Jackie Chan
09:15 Freddie
09:45 Prietenii tai
10:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
10:45 Cowboy
12:30 Teo (reluare)
13:30 La Bloc (AP) (reluare)
14:00 Aventurile lui Jackie Chan
14:30 Lunaticii dezlantuiti
15:00 Spitalul de urgenta
16:00 Zoom in 10
16:15 La miezul noptii
18:30 La Bloc (AP) (reluare)
19:00 Spitalul de urgenta
20:00 Expertul
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 P�nza de paianjen
23:45 La limita imposibilului
00:45 Fata de 10
00:50 Panza de paianjen
02:30 Expertul
03:15 La limita imposibilului
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)

EUROSPORT

09:30 Jocurile olimpice:
10:00 Bowls: Openul International
11:00 Schi alpin:
12:00 Schi alpin:
13:00 Raliuri:
14:00 Ciclism: Turul Qatarului
15:00 Bowls: Openul International
16:00 Bowls: Openul International
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:10 Schi alpin:
19:15 Fotbal:
20:15 Fotbal:
21:15 Box: Gala, Germania
22:00 Box:
23:30 Sporturi de contact:

ELVIS