Results 1 to 3 of 3

Thread: ndihmomeni ju lutem

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  ndihmomeni ju lutem

  kam nje kopernikus cip te tipit te pare digital analog dhe nuk jep asnje te dhene mbi bootin ju lutem si tja bej ku mund ti gjej nje soft

 2. #2
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Re: ndihmomeni ju lutem

  o shok po pse meresh me te..por ska gje ..po me dhe tipin do mundohem te te ndihmoj

  ma jep te sakte se car kopernikus eshte ...

 3. #3
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: ndihmomeni ju lutem

  kopernikus cip pa vend moduli eshte i tipit te pare digital dhe analog.upgrade s/w com port 1 Bits per second 38400 data bits 8 parity none Stop bits 1 flow controll none

Similar Threads

 1. Question Ju lutem.....
  By <<fredi111>> in forum Albanian / Shqip
  Replies: 15
  Last Post: 05-06-2009, 01:26:52
 2. ndihmomeni ju lutem
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 10-02-2009, 22:04:50
 3. ndihmomeni ju lutem
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 25-01-2009, 15:29:23
 4. ndihmomeni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 22-12-2008, 11:18:33
 5. ndihmomeni ju lutem
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 20-12-2008, 20:02:32

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •