Digi TV Film: Program TV: 06-02-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


08:00 Illegal tender
10:00 Semi pro
11:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
13:31 Run fat boy run
15:30 Sex and the city
18:01 Forgetting Sarah Marshall
20:00 Fools gold 1
22:01 Wanted
00:00 The bourne identity
02:00 Run fat boy run
04:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor

Digi Film 2

06:01 Run fat boy run
08:00 Sex and the city
10:30 Forgetting Sarah Marshall
12:32 Wanted
14:31 Speed racer
17:01 Welcome home Roscoe Jenkins 1
19:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
21:01 Sex and the city
23:30 Lorenzos oil
02:00 Welcome home Roscoe Jenkins 1
04:00 Sex and the city

AXN

07:00 The Amazing Race
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Cavalerii prosperitatii
09:30 Cavalerii prosperitatii
10:00 Stargate SG-1
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
11:30
12:00 The Amazing Race
13:00 Cavalerii prosperitatii
13:30 Cavalerii prosperitatii
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 The Amazing Race
16:30
17:00 Zoom
17:05 Cavalerii prosperitatii
17:30 Cavalerii prosperitatii
18:00 Afterworld
18:05 Stargate SG-1
19:00 Schimbul trei
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 Cea mai rea saptamana
22:30 Omul paianjen
23:00
23:30
00:55 David Letterman Show
01:15
01:55 Minti criminale
02:15
02:50 Cea mai rea saptamana
03:10
03:20 Omul paianjen
03:35
05:05
05:30
05:55 Promo

HBO

06:00 Amazoanele
07:00
07:40 Fosta mea super gagica
08:55
09:15 Kylie X 2008
10:10 Sirena
10:40
11:40 Lampa cu caciula
12:05 Dansul dragostei 2
12:15
13:40 Familia Stone
13:50
15:25 Premiile Globul de Aur 2009
15:35
17:25
17:30 Maria Antoaneta
18:55
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Matematica sufletului
20:30
21:00
21:40 Megatron
22:00 True Blood
22:50
23:00 Numarul 23
00:40 Un gentleman la New York
00:45
02:15 Furia monstrului 3
02:35
03:50 Iscoada
04:45
05:25 Pe platourile de filmare (s)

Pro Cinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Freddie
10:00 Prietenii tai
10:30 La miezul noptii
12:45 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP) (reluare)
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
14:45 Lunaticii dezlantuiti
15:15 Spitalul de urgenta
16:15 Zoom in 10
16:30 Buna ziua, tristete!
18:30 La Bloc (AP)
19:00 Spitalul de urgenta
20:00 Expertul
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Operatiunea Omega
23:45 Prison Break
00:45 Monstrii din adancuri
02:15 Fata de 10
03:20 Operatiunea Omega
04:45 Prison Break
05:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)

EUROSPORT

09:30 Sanie:
10:00 Sanie:
10:30 Bowls: Openul International
11:45 Schi alpin:
13:30 Sanie:
13:55 Ciclism: Planeta Armstrong
14:00 Ciclism: Turul Qatarului
15:00 Schi alpin:
16:00 Bowls: Openul International
18:00 Sarituri cu schiurile:
19:00 Fotbal: Eurogoluri in weekend
19:05 Schi alpin:
19:15 Sanie: Campionatul Mondial
20:00 Sanie: Campionatul Mondial
21:15 Sarituri cu schiurile:
21:45 Sanie: Campionatul Mondial
22:30 Acrobatie:
23:30 Dans sportiv: Campionatul European
00:30 Fotbal: Eurogoluri in weekend
00:45 Sporturi extreme: YOZ
01:15 Sarituri cu schiurile:
02:15 Fotbal: Eurogoluri in weekend

ELVIS