Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: keshille dekoder i ri...

 1. #1

  keshille dekoder i ri...

  a mundet dikush te me thote nje dekoder te mire qe hap paketen digitv ne thor?kisha qbox po esht prish.doja te dija nese ka nonje dekoder qe mos kushtoje me shume se 80 euro i ri dhe qe hap paketen e thor.doja dhe te dija nese kjo pakete jep filma ne anglisht dhe komentet e serise a jepen ne italisht ose anglisht?esht e veshtire ta kap me nje parabel 100cm

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: keshille dekoder i ri...

  Quote Originally Posted by riky222000 View Post
  kisha qbox po esht prish.
  a pati mer plak? e ke garancine te pakten?

 3. #3

  Re: keshille dekoder i ri...

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  a pati mer plak? e ke garancine te pakten?
  kam shume probleme me wifi dhe thash ta dergoj nje her ne assistence.kam garanci se skam as nje muaj qe e kam blere.po ne thor me nje dekoder te thjeshte qe perdor emu te brendshme e hap dot futbollin ne thor?digitv quhet paketa?

 4. #4

  Re: keshille dekoder i ri...

  cfare problemi te ka qbox

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  31-03-2005
  Posts
  128
  Uploads
  0

  Re: keshille dekoder i ri...

  po te jesh ne tirane ka disa aparate qe hapin DigiTV dhe mund t'i gjesh edhe 60 - 70 mije leke te vjetra tek tregu elektrik, por nuk e di edhe sa kohe mund te jete akoma e hapur kjo pakete.

 6. #6

  Re: keshille dekoder i ri...

  Quote Originally Posted by alkuaz View Post
  po te jesh ne tirane ka disa aparate qe hapin DigiTV dhe mund t'i gjesh edhe 60 - 70 mije leke te vjetra tek tregu elektrik, por nuk e di edhe sa kohe mund te jete akoma e hapur kjo pakete.
  jam jashte shqiperise.di nonje model te me thuash.

 7. #7
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: keshille dekoder i ri...

  Quote Originally Posted by riky222000 View Post
  jam jashte shqiperise.di nonje model te me thuash.
  ke nje PM.

 8. #8

  Thumbs up Re: keshille dekoder i ri...

  ne cfar vendi je dhe ta them un

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  03-05-2006
  Posts
  297
  Uploads
  12

  Re: keshille dekoder i ri...

  Quote Originally Posted by riky222000 View Post
  jam jashte shqiperise.di nonje model te me thuash.
  clarktech 2100 plus usb, sht shum i mir,,bn updaite me nj qals usb thjesht

 10. #10
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  Re: Vetem Lajme te reja!

  Jeni te mrekullueshem qe te gjithe! pa ju prishur pune(jam nje fillestar)dua me ble nai aparat dhe karte te re(kam nje aparat qe c kodon po eshte i felliqur) cfare me rekomandoni.dua te shof canalplus fr,sky italia(nqs eshte e mundur),edhe nai pakete qe ju duket interesante ku mund te shoh filma dhe futboll.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Question nje keshille
  By kapoaug in forum Albanian / Shqip
  Replies: 19
  Last Post: 10-11-2009, 23:05:58
 2. dekoder hd
  By mihali in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 27-01-2009, 23:16:18
 3. Info keshille dekoder i ri...
  By riky222000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 04-01-2009, 13:22:21
 4. Dekoder ON LIEN
  By news24 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 18-12-2008, 18:53:29
 5. nje ndihme dhe keshille
  By besi4159 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 10-09-2008, 15:36:44

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •