Results 1 to 6 of 6

Thread: Digi tv

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  372
  Uploads
  14

  Digi tv

  Dhe per sa kohe mund ta kemi digitv ne nagravision 2..

 2. #2

  Thumbs up Re: Digi tv

  Quote Originally Posted by milan- View Post
  Dhe per sa kohe mund ta kemi digitv ne nagravision 2..
  mos u merzit do i kemi edhe per 2009

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Digi tv

  ah keto informacionet e mira te kthejne buzeqeshjen, se vjet ajo vjeshte ishte demoralizuese per te gjithe.

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  163
  Uploads
  0

  Re: Digi tv

  shpresoj te jete e vertete kjo puna e 2009 se vetem digi na ka ngel free

 5. #5
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Digi tv

  Quote Originally Posted by denipavla View Post
  shpresoj te jete e vertete kjo puna e 2009 se vetem digi na ka ngel free
  Asgje nuk eshte e sigurte nuk i dihet se cfar loje mund te luaje DIGI TV

 6. #6
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Digi tv

  ashtu eshte asgje nuk dihet, por deri tani na ka mbaruar shume shume pune sidomos me sport, plus qe kodin e qendron shume me gjate. po te imagjinosh se ckemi hequr me spanjollet cdo 1 ose 2 dite duke vene 16 numrorshin, digitv eshte pakete fantastike qe e nderron kodin nje here ne 3 ose me shume muaj.

  uroj qe per 2009 te vazhdoje nagra2

Similar Threads

 1. Info Digi tv (n*gra 3)
  By uȠiӃ ζ in forum Nagravision
  Replies: 25
  Last Post: 04-03-2010, 22:29:44
 2. 2 servers Focus sat full + digi, sky germany +digi
  By buleus in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 06-10-2009, 10:19:25
 3. Digi Sports Plus - a new sports channel for Digi TV
  By sofien72tu in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 21-08-2009, 00:17:37
 4. Digi tv
  By gio22 in forum Italian / Italiano
  Replies: 8
  Last Post: 27-05-2009, 11:31:06

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •