Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: A eshte e vertete

 1. #1
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  A eshte e vertete

  a eshte e vertete se ne nji te ardhme munde te thyet nagra3 sipas kesaj qe shkruan ketu

 2. #2

  Thumbs up Re: A eshte e vertete

  Quote Originally Posted by mile kristo View Post
  a eshte e vertete se ne nji te ardhme munde te thyet nagra3 sipas kesaj qe shkruan ketu
  shume shpejt do i kemi, une jam i mendimit se do i shohim D+ Tv Cobo(nagra 3)

 3. #3

  Re: A eshte e vertete

  pershendetje
  edhe mendimi im eshte po te gjitha qe jene flite diqka ma vone ju ka dal flaka

 4. #4
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Re: A eshte e vertete

  po po prit gomar te mbi bar.

  sa per ato qe thoni ka nja 6 muaj qe thone por asgje
  ..do ta bente gjasme cccam 3 por me duket se ka llafe dhe jo pune

 5. #5

  Re: A eshte e vertete

  pershendetje
  optimist duhet te jemi deri sa te mundemi

 6. #6

  Re: A eshte e vertete

  Quote Originally Posted by plakusat2000 View Post
  po po prit gomar te mbi bar.

  sa per ato qe thoni ka nja 6 muaj qe thone por asgje
  ..do ta bente gjasme cccam 3 por me duket se ka llafe dhe jo pune
  mos u habit se pleqt nuk jane ma te sjute se gomeret

 7. #7
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,348
  Uploads
  49

  Re: A eshte e vertete

  nagra3 TVcabo eshte thy para nji muji me dekoder multivision.dhe flitet me shume optimizem para qershorit,te kete drite.

 8. #8
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: A eshte e vertete

  po pati nagra drite, dhe nje dite do te kete, sepse tregtia vazhdon, atehere mos tju rrej mendja se do e shifni gratis. do ju marrin €€€ dhe skeni me pas garanci sepse nuk dihet sa do zgjasi..... peme pa kokrra eshte kjo pune.

  do te kete karta te reja qe do dalin ne shitje dhe ju do ti bleni, mos harroni kte detaj te rendesishem. sepse po pati kerkese ka gjithmone oferte. problemi eshte se duhet te fusni doren ne xhep e te harxhoni €€€€€€€€€€€€€....

  mos harroni aritmetiken
  nga m2+ behet m3+
  nga abracadabra behet abracadabra2 etj etj
  numrat e kartave shtohen, kurse €€€ nga portofoli pakesohen......

 9. #9
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: A eshte e vertete

  Thyerja e sistemeve quhet "BISNEZ" keshtu qe nuk ka ndonje gje per te cuditur se hapet kjo paketa po hapet tjetra,po ata njerez qe kane ndertuar ate sistem kriptimi po ata njerez e hakojne ate sistem,me pare ka patur hakera hobyste por tani kane ndyshuar gjerat,hakimi eshte "bisnez i paster".

 10. #10
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: A eshte e vertete

  Quote Originally Posted by miri01 View Post
  Thyerja e sistemeve quhet "BISNEZ" keshtu qe nuk ka ndonje gje per te cuditur se hapet kjo paketa po hapet tjetra,po ata njerez qe kane ndertuar ate sistem kriptimi po ata njerez e hakojne ate sistem,me pare ka patur hakera hobyste por tani kane ndyshuar gjerat,hakimi eshte "bisnez i paster".
  Degjoooni o milet, qe te mos thoni qe s'morem vesht!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Info Cfare eshte "emu"?????
  By horriho in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 18-09-2009, 18:58:05
 2. Rai eshte mbyllur?
  By fati54 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 13-07-2009, 19:23:24
 3. Ηfare eshte key.dat file?
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 23-01-2009, 08:26:37
 4. Question Kush eshte aparati sat me i mire?
  By sakoal in forum Albanian / Shqip
  Replies: 12
  Last Post: 27-07-2008, 22:52:08
 5. cili eshte moduli me i mire per momentin?
  By the_shepherd in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-10-2006, 03:06:14

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •