Page 1 of 19 123611 ... LastLast
Results 1 to 10 of 190

Thread: SkyStar2 - Plugins - Softcams - Software etj...

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Arrow SkyStar2 - Plugins - Softcams - Software etj...

  Sapo doli ky plugin per skystar2 dhe mjaft te fusesh serverin tend cccam dhe je ok me kte skede satelitore PCI.

  FLYCCCAM.cfg hapeni me notepad dhe fusni serverin tuaj.

 2. #2
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  Re: SkyStar2 - Plugins - Softcams - Software etj...

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  Sapo doli ky plugin per skystar2 dhe mjaft te fusesh serverin tend cccam dhe je ok me kte skede satelitore PCI.

  FLYCCCAM.cfg hapeni me notepad dhe fusni serverin tuaj.
  o fiku te lumt plako un doja te thoja dje qe te hapje nje thread per skystar po mesa duket e paske kuptu vet qe mungonte kjo ne forum.
  TUNG

 3. #3
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  Arrow Re: SkyStar2 - Plugins - Softcams - Software etj...

  EmuNation 4.1.0.9

  Cardclient fix for motorized dishes.
  Newcamd fix to allow for Nagra3.
  Change for DVBPlus to work with cardclients (sat position).

 4. #4

  Re: SkyStar2 - Plugins - Softcams - Software etj...

  Thank you

 5. #5
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  Arrow Re: SkyStar2 - Plugins - Softcams - Software etj...

  keys for dvb-s cards
  softcam,v keys,v sids dt/12/02/2009

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: SkyStar2 - Plugins - Softcams - Software etj...

  sapo doli sot versioni i ri mund ta provoni, kane riparuar disa freeze qe kishin disa kanale.

 7. #7

  Re: SkyStar2 - Plugins - Softcams - Software etj...

  ndoshta nuk a vendi po desha te pyes sa kushton nje sky star 2 ne kosove edhe ku ka per te blere?

  ju flm,

 8. #8
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  Post Re: SkyStar2 - Plugins - Softcams - Software etj...

  Quote Originally Posted by shtatori View Post
  ndoshta nuk a vendi po desha te pyes sa kushton nje sky star 2 ne kosove edhe ku ka per te blere?

  ju flm,
  nuk e di per ne kosov dhe ne shqiperi se mu ma kan ble ne greqi dhe ka kushtu
  50euro,, Tung

 9. #9
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  Arrow Re: SkyStar2 - Plugins - Softcams - Software etj...

  keys for dvb-s cards update FRENCH LOVER Sat: 13E
  FreeX-TV Sat:13EX-Dream TV Sat: 13EFreeX-TV2 Sat: 13E DCW keys
  softcam,v keys,v sids dt/13/02/2009

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  12-01-2009
  Posts
  289
  Uploads
  0

  Re: SkyStar2 - Plugins - Softcams - Software etj...

  Qka mund te shihet me kete SkyStar2? e kam fjalen nga kanalat qe jan te koduar.
  Pasi qe kjo paisje instalohet ne PC, si duhet me i shiku ne TV, qfar daljesh ka?

Page 1 of 19 123611 ... LastLast

Similar Threads

 1. Softcams for Neotion 3000
  By YaRGI in forum Neotion Firmware
  Replies: 336
  Last Post: 04-04-2013, 21:46:48
 2. driver software skystar2
  By taharnour in forum DVB Drivers
  Replies: 2
  Last Post: 11-06-2008, 15:18:05
 3. softcams em mirage
  By snot in forum Portuguese / PortuguÍs
  Replies: 0
  Last Post: 14-04-2006, 18:20:38
 4. softcams
  By lolloverde in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 25-02-2006, 21:48:20

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •