Digi TV Film: Program TV: 12-02-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
08:30 Wanted
10:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1
12:30 Get Smart
14:30 Sex and the city
17:01 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
19:01 Run fat boy run
21:00 Forgetting Sarah Marshall
23:00 The big Lebowski
01:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
03:01 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
05:00 Get Smart

Digi Film 2

06:31 Fools gold 1
08:30 The incredible hulk
10:31 Sex and the city
13:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
15:00 Illegal tender
17:00 Semi pro
18:32 Wanted
20:31 Get Smart
22:31 The incredible hulk
00:31 Cats and dogs

AXN

07:00 The Amazing Race
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Sue Thomas
10:00 Stargate SG-1
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
11:30
12:00 The Amazing Race
13:00 Sue Thomas
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 The Amazing Race
16:30
17:00 Zoom
17:05 Sue Thomas
18:00 Stargate SG-1
19:00 Schimbul trei
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 Minti criminale
23:00 Echipa speciala (12)
00:00 David Letterman Show
01:00 Minti criminale
02:00 Minti criminale
02:45 Echipa speciala (12)
03:00
03:35 Minti criminale
03:50
04:30 Promo
04:40
05:05 Promo
05:30

HBO

06:00 Acopera-mi inima
07:00
08:00 Doamna Doubtfire
09:25
10:05 Ratatouille
10:40
11:55 Matematica sufletului
13:35 Filme si vedete
14:05 Piratii din Caraibe
15:30
16:50 Tsunami
17:30
18:30 Tsunami
19:00
20:00 Un milion de Craciun
21:00
21:40 Secretul
23:00
23:15 True Blood
00:15 Tom boxerul
00:35
01:40
01:50 Jurnalul diavolului
03:25 Secretul
03:30
04:55 True Blood
05:25

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
08:45 Aventurile lui
09:15 Freddie
09:45 Prietenii tai
10:15 Fotbalistii si nevestele
10:45 Cosmar in familie
12:30 Teo (reluare)
13:30 La Bloc (AP)
14:00 Aventurile lui
14:30 Lunaticii dezlantuiti
15:00 Spitalul de urgenta
16:00 Zoom in 10
16:15 Sora mea, Eileen
18:30 La Bloc
19:00 Spitalul de urgenta
20:00 Expertul
21:00 Freddie
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Martorul
23:45 La limita imposibilului
00:45 Fata de 10
00:50 Martorul
02:15 Expertul
03:00 La limita imposibilului
03:45 Lumea PRO CINEMA

EUROSPORT

09:30 Tenis
10:45 Schi alpin
12:00 Fotbal
13:00 Fotbal
13:45 Fotbal
14:30 Schi alpin
15:30 Tenis
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:05 Schi alpin
19:15 Tenis
21:00 Sporturi de contact
00:00 Lupte pro
01:00 Raliuri
01:30 Fotbal

ELVIS