Digi TV Film: Program TV: 13-02-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1



07:00 Run fat boy run
09:00 Forgetting Sarah Marshall
11:00 Wanted
13:00 Sex and the city
15:31 The incredible hulk
17:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
19:31 Welcome home Roscoe Jenkins 1
21:30 Get Smart
23:30 Interview with the vampire
01:30 Sex and the city
04:00 Speed racer

Digi Film 2

06:31 The incredible hulk
08:31 Speed racer
11:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
13:00 Get Smart
15:00 Semi pro
16:32 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
18:31 Sex and the city
21:00 Wanted
23:00 Tequila sunrise
01:01 Semi pro
02:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
04:30 Welcome home Roscoe Jenkins 1

AXN

07:00 The Amazing Race
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Sue Thomas
10:00 Stargate SG-1
11:00 Zoom
11:05 Schimbul trei
12:00 The Amazing Race
13:00 Sue Thomas
14:00 Stargate SG-1
15:00 Schimbul trei
16:00 The Amazing Race
17:00 Zoom
17:05 Sue Thomas
18:00 Stargate SG-1
19:00 Schimbul trei
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
22:00 Cea mai rea saptamana
22:30 Vanatorii de fantome
23:00
23:30 Vanatorii de fantome
00:30 David Letterman Show
01:30 Minti criminale
01:35
02:30 Cea mai rea saptamana
02:35
03:00 Vanatorii de fantome
03:10
03:55
05:45
05:55 Promo

HBO

06:00 Piratii din Caraibe
07:00
08:45 Tsunami
08:55
10:20 Tsunami
11:00
11:50 Dr. Dolittle 3
12:30
13:25 Nazdravanii din padure
14:35
14:50 Numarul 2
15:00
16:25 Brutarul
17:00
17:55 Domnisoara Potter
18:40
19:30 Cinema, cinema,
20:00 Femeile din umbra
20:30
21:00
22:00 True Blood
23:00 Stand-Up Caf�
23:05
23:35 Borat
00:35
01:00 Caminul ororilor 2
02:25
02:35 Inima neinfricata
03:45
05:20
05:30 Cinema, cinema

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui
09:30 Freddie
10:00 Prietenii tai
10:30 Sora mea, Eileen
12:30 Teo (reluare)
13:45 La Bloc (AP)
14:15 Aventurile lui
14:45 Lunaticii dezlantuiti
15:15 Spitalul de urgenta
16:15 Zoom in 10
16:30 Un detectiv ieftin
18:30 La Bloc (AP)
19:00 Spitalul de urgenta
20:00 Expertul
21:00 Patru regi
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Razbunarea unui tata
23:45 Prison Break
00:45 Legatura mortala
02:15 Fata de 10
02:20 Razbunarea unui tata
03:45 Prison Break
04:45 Lumea PRO CINEMA

EUROSPORT

09:30 Omnisport
09:45 Sanie
10:45 Schi alpin
12:00 Sarituri cu schiurile
12:30 Schi fond
14:00 Schi alpin
14:30 Schi alpin
15:30 Tenis
17:15 Schi fond
18:00 Sarituri cu schiurile
19:00 Fotbal
19:30 Schi alpin
19:40 Tenis
21:00 Atletism
23:00 Tenis
00:00 Raliuri
00:30 Sporturi extreme: YOZ
01:00 Fotbal
01:30 Sarituri cu schiurile
02:00 Raliuri

ELVIS