Results 1 to 6 of 6

Thread: kupnja receivera.?

Question kupnja receivera.?

E zdravo svima,
    planiram da kupim novi receiver za podrucje evrope pa me interesuje dali mi netko moze da preporuci koji brand i model a stim da mu je support dobra.
    hvala

VIP Member kolorado's Avatar
    Uploads
    1,040

Re: kupnja receivera.?

Quote Originally Posted by osmankic View Post
    E zdravo svima,
    planiram da kupim novi receiver za podrucje evrope pa me interesuje dali mi netko moze da preporuci koji brand i model a stim da mu je support dobra.
    hvala
    Ukusi su razliciti, ali je pravilo da je carobna kutija najbolja barem sada kada su svi jaci programi kodirani sa novim sistemima kodiranja, ipak sa njim se jos moze po nesto gledati...
    Znaci moj izbor je kao i uvjek DreamBox!!!!
    Pozdrav........

Thumbs up Re: kupnja receivera.?

hvala ti kolorado,
    ako mi mozes da kazes mozda koji model da gledam....malo sam upoznat sa programiranjem receivera, nalazim se na prostoru Amerike....pa zato i neznam koji model da pogledam za evropu.
    unapred hvala.

VIP Member kolorado's Avatar
    Uploads
    1,040

Quote Originally Posted by osmankic View Post
    hvala ti kolorado,
    ako mi mozes da kazes mozda koji model da gledam....malo sam upoznat sa programiranjem receivera, nalazim se na prostoru Amerike....pa zato i neznam koji model da pogledam za evropu.
    unapred hvala.

Imas raznih modela sve zavisi koliko si spreman investirati u tu aktivnost.... Potrazi DM 7020, DM 600PVR, DM500 ima razlicitih modela, a ako nisi neki strucnjak za Dreamove onda za pocetak uzmi DM500S i ako sta zeznes nije neka steta a steci ces lepo iskustvo dok se budes igrao sa njim i otkrivao sta sve moze i sta sve trazi da uradis kako bih dao svoj maximum...Eto toliko ako jos sta treba samo pisi.....
    Pozdrav..........

ima jedan nas sto prodaje to, javi mu se i pozdravi ga od Milana. adresa mu je **********.com

Ja sam uzeo kod njega dosta 500c za preprodaju i skoro nekoliko gamma kartice, sve je super bilo kao uvek.

Pozdrav
    Milan

New Member
    Uploads
    0

Ma za mene je trenutno najbolji sto se tice cijene i onoga sto pruza.. a cijena je oko 130 KM sto je dosta povoljno..
    OptiboX DVB-T FTA PVR Ready