Results 1 to 4 of 4

Thread: ndihme per antivirus

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  ndihme per antivirus

  kush mund te me jape nje antivirus te mire per kompjuterin mundesisht te jete nod 32 3.0.650 dhe te jete me gjith username dhe pasword

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: ndihme per antivirus

  Quote Originally Posted by geni_ko View Post
  kush mund te me jape nje antivirus te mire per kompjuterin mundesisht te jete nod 32 3.0.650 dhe te jete me gjith username dhe pasword

  e kom un do ta uplodoj dhe do ta jap

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: ndihme per antivirus

  Quote Originally Posted by tironci View Post
  e kom un do ta uplodoj dhe do ta jap
  falemderit shume ma der sa me shpejt te jet e mundur

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ndihme per antivirus

  Quote Originally Posted by geni_ko View Post
  kush mund te me jape nje antivirus te mire per kompjuterin mundesisht te jete nod 32 3.0.650 dhe te jete me gjith username dhe pasword
  po smarove pune me kontakto ne pm se e kam dhe une ate qe kerkon.

  temen po e mbyll meqe problemi u zgjidh edhe sepse ska te beje me satelitet.

Similar Threads

 1. antivirus
  By ginogino in forum Italian / Italiano
  Replies: 2
  Last Post: 19-12-2006, 03:34:36

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •