Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Urime Pavarsia e KOSOVES

 1. #1

  Arrow Urime Pavarsia e KOSOVES

  pershendetje te gjitheve
  Urime dita e pavarsise se Kosoves te gjithe shqiptarve kah jane ne globin tokesor ,paqe e lumturi dhe pasuri , kjo dite ma se miri tregon se njerzit kur jane te bashkuar jane ne gjendje ti realizojne te gjitha deshirat .flm...

 2. #2
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Urime Pavarsia e KOSOVES

  gezuar pavarsin e kosoves gjithe shqipetareve kudo qe ndodhen dhe te jemi te bashkuar

 3. #3

  Re: Urime Pavarsia e KOSOVES

  urimet e mia per 1vjetorin e pavaresise se KOSOVES dhe respekt pe te gjithe shqiptaret ane e mbane botes

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Urime Pavarsia e KOSOVES

  Uroj gezuar pavaresine e Kosoves, por zemra ime do te jete ma e gezume kur te urojme bashkimin e Kosoves me Shqiperine, atehere do te behet feste e fare do te gjemojne topat e do te degjohen deri ne te gjtihe ballkanin.

 5. #5

  Re: Urime Pavarsia e KOSOVES

  pershendtje te gjitheve
  Flm Fiku per urimin dhe iden e bashkimit tone kombetare qe ne kemi vuajtur e denuar shume gjenerata nga qdo e drejte elementare te jetes,veq pse kemi qene shqiptare e tashe me pavaresin eshte bere hapi i pare i kesaj rruge te pa shmangshme po ja lejme kohes qe po ashtu mendoj se edhe koha eshte ne anen tone....shume te mira e gezime tung

 6. #6
  VIP Member Damian1's Avatar
  Join Date
  13-08-2008
  Location
  alb
  Posts
  1,485
  Uploads
  0

  Re: Urime Pavarsia e KOSOVES

  Urime dhe Gezuar 1 vjetorin e pavaresise!

 7. #7
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Urime Pavarsia e KOSOVES

  Gezuar te gjithe Shqiptarve kudo qe jane ,pa dallim feje ,krahine apo ideje.
  __________________

 8. #8
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Urime Pavarsia e KOSOVES

  Quote Originally Posted by pleshina View Post
  Gezuar te gjithe Shqiptarve kudo qe jane ,pa dallim feje ,krahine apo ideje.
  __________________
  pleshina te takon ta ndrosh logon, 1 muaj mbaj flamurin e shtetit, dhe 2 muaj mbaj flamurin e tokes ku je rrit ate te kombit shqiptar ku krahine e tij eshte dhe Dardania. ky ishte mendimi im.

  gezuar pavaresine!

 9. #9

  Re: Urime Pavarsia e KOSOVES

  Urime te gjitheve

 10. #10
  Junior Member
  Join Date
  28-03-2007
  Posts
  11
  Uploads
  0

  Re: Urime Pavarsia e KOSOVES

  Urimet e mia per pervjetorin e Pavaresise !

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Urime dhe falenderime
  By turizem2002 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 21-01-2009, 21:52:42

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •