Results 1 to 5 of 5

Thread: Starsat 3100,3200,3500 per karten tring.

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  17-06-2005
  Posts
  9
  Uploads
  0

  Exclamation Starsat 3100,3200,3500 per karten tring.

  A ka noj njoni noj soft per starsat 3100,3200,3500 per karten tring ?

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Starsat 3100,3200,3500 per karten tring.

  Dhe ky lloj Dekoderi nuk e suporton kartelen tring,dhe e shof se nuk ka interes nga kopmania "STARSAT" te boj ndonji update me lexu conax7.


  Tung!

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Starsat 3100,3200,3500 per karten tring.

  Quote Originally Posted by ^^^PIRATI^^^ View Post
  Dhe ky lloj Dekoderi nuk e suporton kartelen tring,dhe e shof se nuk ka interes nga kopmania "STARSAT" te boj ndonji update me lexu conax7.


  Tung!
  nuk i dihet, megjithate po nuk pritem sa te shikohet ca problemesh do japin keto ndrime kodifikimesh nuk e dime se ça firmware do te dalin.

  te presim dhe te shpresojme per dite me te mira. sepse eshte gjynaf te hedhesh ne plera dekoderet qe jane blere me lek se sna i ka falur njeri.

 4. #4
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Starsat 3100,3200,3500 per karten tring.

  Problem i madh dhe ky,ne kohen qe DGA kalon ne cas7 kjo seri nuk do punoje as karten DGA ,te shikojme se cfar do bejme por kohe te veshtira po afrohen,zgjidhje ka per ket problem ,por a do na afroje suport per leximin e cas7?!
  Kjo gje eshte e zgjidhshme por varet nga vullneti dhe deshira e kompanise qe ka nxjere ne treg keta resivera,serioziteti ketu do tregohet .

 5. #5
  Junior Member
  Join Date
  17-06-2005
  Posts
  9
  Uploads
  0

  Embarrassment Re: Starsat 3100,3200,3500 per karten tring.

  Te presim ca do behet pas dates 5 mars?Dite te veshtira jane.

Similar Threads

 1. Info channele list starsat 550.3100.3200.3500
  By Tunimax in forum Starsat Software and Tools
  Replies: 1
  Last Post: 13-09-2009, 10:26:14
 2. Replies: 4
  Last Post: 16-04-2009, 00:14:01
 3. sofcam for Starsat_SR-X550-650-3100-3200-3500
  By halcen in forum General Discussions: Conditional Access Systems, Encryption and Keys
  Replies: 10
  Last Post: 10-10-2008, 13:22:56
 4. Softcam for Starsat SR-X550-650-3100-3200-3500
  By fredyfresh in forum General Discussions: Conditional Access Systems, Encryption and Keys
  Replies: 1
  Last Post: 28-09-2008, 23:56:14
 5. Replies: 7
  Last Post: 02-09-2006, 17:52:15

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •