Results 1 to 5 of 5

Thread: DARKBOX key etj..

 1. #1
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  Arrow DARKBOX key etj..

  kush e ka kte lloj aparati ta testoj kte filin qe po postoj ktu,se thon qe hap tringun ne kas7 tung

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: DARKBOX key etj..

  Quote Originally Posted by xaku86 View Post
  kush e ka kte lloj aparati ta testoj kte filin qe po postoj ktu,se thon qe hap tringun ne kas7 tung
  nuk eshte se hap tring-un,por eshte fiksuar per te lexuar karten origjinale TRING.

 3. #3
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  Re: DARKBOX key etj..

  Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
  nuk eshte se hap tring-un,por eshte fiksuar per te lexuar karten origjinale TRING.
  ehe po ngaqe ma kishin pru te emaili para ca ditesh po se kisha lexu thash mos e hapte kshu nese rrofsh plako

 4. #4
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: DARKBOX key etj..

  Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
  nuk eshte se hap tring-un,por eshte fiksuar per te lexuar karten origjinale TRING.
  Po e drejte,u rregullua suporti per leximin e cas7 se kish problem ky lloj resiveri eshte keqkuptuar personi qe ka postuar kete file per DARKBOX.

 5. #5
  Senior Member utente007's Avatar
  Join Date
  17-12-2008
  Posts
  150
  Uploads
  9

  Re: DARKBOX key etj..

  Ky files eshte i alsatit dhe eshte e vertete qe e lexon shum mire karten e tring dhe te dga,nuk eshte e ndershme te behet copy paste.Kush eshte i interesuar per editor,firmware,liste kanalesh apo info te ndryshme per kete lloj aparati le ti marre tek alsat,eshte ne nderin e ketij forumi te rrespektoje punen e te tjereve.KLM

Similar Threads

 1. Update Darkbox HD Softcam Keys
  By Tunimax in forum Darkbox Firmware
  Replies: 22
  Last Post: 01-09-2011, 01:11:17
 2. Update Darkbox SD Softcam Keys
  By Tunimax in forum Darkbox Firmware
  Replies: 15
  Last Post: 08-01-2011, 13:12:05
 3. Tutorial Darkbox tools
  By Tunimax in forum Darkbox Software and Tools
  Replies: 1
  Last Post: 03-09-2009, 17:52:05
 4. New Darkbox SD Updates
  By Sat-Net in forum Darkbox Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 22-02-2009, 04:45:10

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •