Digi TV Film: Program TV: 26-02-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
08:01 Wanted
10:00 The incredible hulk
12:01 Baby mama
14:01 Sex and the city
16:31 Get Smart
18:30 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
20:30 Illegal tender
22:31 Interview with the vampire

Digi Film 2

07:00 Get Smart
09:01 Semi pro
10:30 Forgetting Sarah Marshall
12:30 Mamma mia
14:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
16:32 Wanted
18:32 The incredible hulk
20:30 Sex and the city
23:00 Reality bites

AXN

07:00 The Amazing Race
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Sue Thomas
10:00 Stargate SG-1
11:00 Zoom
11:05 Ele spioneaza
12:00 The Amazing Race
13:00 Sue Thomas
14:00 Stargate SG-1
15:00 Ele spioneaza
16:00 The Amazing Race
17:00 Zoom
17:05 Sue Thomas
18:00 Stargate SG-1
19:00 Ele spioneaza
20:00 David Letterman Show
20:55 Zoom
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 Echipa speciala
00:00 David Letterman Show
01:00 CSI: New York - Criminalistii
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:45 Echipa speciala
02:55
03:35 CSI: New York - Criminalistii
03:50
04:30 Promo
04:40
05:40

Cinemax

07:00 La bine si la rau
08:40 Adevarata fata a lucrurilor
10:30 Hollywood Top 10 - Femei luptatoare
10:55 Dupa el (fra., 2007, drama) (12)
12:25 O inima simpla
14:10 O femeie invizibila
15:50 Initierea lui Sarah
17:20 Ultimul radio-show
19:05 Credem in dragoste
21:00 Drumul spre regasire
22:50 Maximo Oliveros infloreste
00:35 Scarface
03:20 Mana (sua, 1981, horror) (15)
05:05 Nimic de pierdut

HBO

06:00 Ultimul Mimzy
07:40 Pe locuri,fiti gata,petrecere!
09:45 Un milion de Craciun
11:25 Brutarul
12:50 Magie In New York
14:35 O viata noua
16:05 Distractie americana
17:55 Inimi
20:00 Dusmanul dusmanului meu
21:30 In flagrant delict
23:05 True Blood
00:00 Un gentleman la New York
01:35 Numarul 23
03:15 Megatron
03:30 Intalnire nepotrivita
05:00 True Blood

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Aventurile lui Jackie Chan
09:30 Patru regi
10:00 Prietenii tai
10:30 1941
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Aventurile lui Jackie Chan
14:45 Casa Foster
15:15 La limita imposibilului
16:15 Zoom in 10
16:30 A saptea calatorie a lui Sinbad
18:30 La Bloc
19:00 La limita imposibilului
20:00 Expertul
21:00 Patru regi
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Mesagerul reginei
00:00 La limita imposibilului
01:00 Cartelul crimelor
02:00 Fata de 10
02:05 Mesagerul reginei
03:30 Expertul
04:15 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Omnisport: DestinaTii sportive
09:45 Fotbal: Cupa UEFA
10:45 Combinata nordica
12:00 Combinata nordica
13:30 Schi fond
14:00 Schi fond
15:15 Combinata nordica
16:15 Combinata nordica
17:15 Schi fond
18:00 Sarituri cu schiurile
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Patinaj artistic
21:30 Sporturi de contact: Fight Club
00:00 Fotbal: Cupa UEFA
01:00 Fotbal: Liga Campionilor UEFA

ELVIS