Results 1 to 6 of 6

Thread: ju lutem kush me ndimon

 1. #1

  Embarrassment ju lutem kush me ndimon

  kam nje star sat srx50 cu usb dhe e kam klonuar ne goldeninterstar por dua ta kthej perseri ne starsat por kur i fut softwerin e starsatit me del eror ju lutem kush me ndimon si te veproj

 2. #2

  Thumbs up Re: ju lutem kush me ndimon

  Quote Originally Posted by nesti111 View Post
  kam nje star sat srx50 cu usb dhe e kam klonuar ne goldeninterstar por dua ta kthej perseri ne starsat por kur i fut softwerin e starsatit me del eror ju lutem kush me ndimon si te veproj
  po maje ne interstar se e ke ma mire

 3. #3

  Re: ju lutem kush me ndimon


 4. #4

  Re: ju lutem kush me ndimon

  e di qe eshte me mire keshtu por kete aparat nuk e kam une por e ka nje miku tim dhe ai nuk di ta perdore mire keshtu sic eshte ia kishte mare doren ne star sat

 5. #5

  Re: ju lutem kush me ndimon

  Quote Originally Posted by nesti111 View Post
  e di qe eshte me mire keshtu por kete aparat nuk e kam une por e ka nje miku tim dhe ai nuk di ta perdore mire keshtu sic eshte ia kishte mare doren ne star sat
  ok,merr linkun qe te kam derguar i ke aty klonimet

 6. #6

  Re: ju lutem kush me ndimon

  Quote Originally Posted by studiounivers View Post
  ok ,merr linkun dhe i ke aty klonimet

Similar Threads

 1. kush me ndihmon?
  By elton204 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-10-2009, 16:17:39
 2. Replies: 0
  Last Post: 24-05-2009, 11:49:11
 3. Question kush e njeh ?
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-04-2009, 13:26:01
 4. ju lutem kush me ndimon
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 28-01-2009, 16:39:08
 5. Info Kush me ndihmon
  By billi23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 12-01-2009, 23:07:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •