Results 1 to 9 of 9

Thread: Nje ndihme nese mundeni

 1. #1

  Nje ndihme nese mundeni

  Do te doja te dija nje cmim pak a shume per reciever Opticum dhe nqs ja vlen, meqenese kerkesat e mia jane per nje reciever satelitor dhe tokesor ne te njejtin aparat.
  Gjithe te mirat

 2. #2

  Re: Nje ndihme nese mundeni

  100 euro merr nje on lien 4040 njesoj me opticum eshte ne tirane ka

 3. #3

  Re: Nje ndihme nese mundeni

  Quote Originally Posted by Psyckosis View Post
  Do te doja te dija nje cmim pak a shume per reciever Opticum dhe nqs ja vlen, meqenese kerkesat e mia jane per nje reciever satelitor dhe tokesor ne te njejtin aparat.
  Gjithe te mirat
  _Echolink EL-7050 HD Combo CX2CI

 4. #4
  Member
  Join Date
  11-04-2008
  Location
  ERROR265:GPS Loading Failed
  Posts
  75
  Uploads
  0

  Re: Nje ndihme nese mundeni

  65 eu Opticum 4100 TSCX combo..ja vlen

 5. #5

  Re: Nje ndihme nese mundeni

  studiounivers mund te me shpjegosh pak me shume per ate reciever dhe sa mund te kushtoje?
  Sa per opticum kam degjuar fjale te mira besoj se ja vlen.

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Nje ndihme nese mundeni

  Quote Originally Posted by kapitenio View Post
  100 euro merr nje on lien 4040 njesoj me opticum eshte ne tirane ka
  Nuk du me deviju teme,kena opticum sat dhe tokesor me cmim shum te lire

  Opticum shum dekoder i sakte bon dhe share kartelen e shum gjona te tjera.


  Tung!

 7. #7

  Re: Nje ndihme nese mundeni

  o pirat po qe ma dergo ne pm cmimin meqense nuk e shkrujte

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Nje ndihme nese mundeni

  Quote Originally Posted by Psyckosis View Post
  o pirat po qe ma dergo ne pm cmimin meqense nuk e shkrujte
  Cmimet nuk lejohen publikishte du me zbatu dhe pak rregulloren,po ta coj ne pm

 9. #9
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Nje ndihme nese mundeni

  Quote Originally Posted by ^^^PIRATI^^^ View Post
  Cmimet nuk lejohen publikishte du me zbatu dhe pak rregulloren,po ta coj ne pm
  Bravo Pirat

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. ndihme
  By balaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-09-2009, 12:51:38
 3. Question Ndihme
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 13-08-2009, 17:27:20
 4. ndihme
  By shkup in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 12-06-2009, 08:00:33
 5. ndihme
  By angelo_dr in forum Introductions
  Replies: 1
  Last Post: 09-02-2009, 00:54:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •