Digi TV Film: Program TV: 03-03-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:01 Wanted
09:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
11:01 Run fat boy run
13:02 The incredible hulk
15:00 Sex and the city
17:30 Illegal tender
19:31 Get Smart
21:30 Mamma mia
23:31 Tequila sunrise
01:30 Sex and the city
04:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor

Digi Film 2

06:31 Sex and the city
09:00 Forgetting Sarah Marshall
11:01 Baby mama
13:01 Get Smart
15:00 Mamma mia
17:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
19:02 The incredible hulk
21:00 Wanted
23:00 Cats and dogs
00:31 Reality bites
02:31 Illegal tender
04:30 Wanted

Cinemax

06:30 Hollywood Top 10
07:00 Colectionara
08:30 Omul de pe Pamant
09:55 Dupa el
11:25 Contractul Marsilia
12:55 Interceptarea
14:35 Padurea Mogari
16:10 Dupa el
17:40 48 de ore pe zi
19:10 Soimi
21:00 Misterele Berlinului
22:45 Prima dragoste
00:25 Ben X
02:00 Invazia
03:40 Orasul in calduri
05:25 Cer nesfarsit

HBO

06:00 Wall Street
08:05 Nu da inapoi!
10:00 Nancy Drew
11:40 Gool! 2
13:35 Ingerul necesar
15:10 Matematica sufletului
16:50 Ultimul Mimzy
18:25 Familia Robinson
20:00 Baschetii fermecati 2
21:35 Dinastia Tudorilor
22:35 Dinastia Tudorilor
23:35 Dusmanul dusmanului meu
01:05 Imperiul mintii
04:00 300 - Eroii de la Termopile

Pro Cinema

09:00 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
09:30 Baietii mei
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Pro Motor
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
14:45 Casa Foster pentru prieteni
15:00 Spitalul de urgenta
16:00 Fotbalistii si nevestele lor
17:30 Veronica Mars
18:30 La Bloc
19:00 Spitalul de urgenta
20:00 Disparuti fara urma
21:00 Baietii mei
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Pasari rare
00:00 Oz - Inchisoarea federala
01:00 Trei culori: Albastru
02:45 Fata de 10
02:50 Pasari rare
04:30 Disparuti fara urma
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV

Eurosport

09:30 Fotbal: EUROGOLURI
10:15 Schi fond:
11:00 Biatlon:
12:30 Biatlon:
14:00 Schi fond:
15:00 Fotbal: EUROGOLURI
15:45 Sarituri cu schiurile:
16:45 Sarituri cu schiurile:
17:45 Biatlon:
19:00 Fotbal:
19:15 Biatlon:
20:15 Fotbal: EUROGOLURI
21:00 Box:
22:00 Box:
00:00 Campionatul mondial de turisme:
00:30 Biatlon:
01:30 Biatlon:

ELVIS