Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Reciverat me ali chip

 1. #1

  Reciverat me ali chip

  A ka mundesi dikush te me tregoj se a shiten diku ne Kosove reciverat me chip aliB,C,E dhe kartat abracadabra. Une jam nga Decani por nuk po mund te gjej askund nje reciver te tille.

 2. #2
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Re: Reciverat me ali chip

  nese do te ishe ne shqiperi do te ta ofroja me shume kenaqesi por ne kosove....................................nuk te ndihmoj dot

 3. #3

  Re: Reciverat me ali chip

  flm por nuk jam nga shqiperia perveq nese vjen nga shqiperia dhe e sjell ketu ne kosove

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Reciverat me ali chip

  Quote Originally Posted by titish View Post
  flm por nuk jam nga shqiperia perveq nese vjen nga shqiperia dhe e sjell ketu ne kosove
  Porosia per abra eshte bo per Kosove dhe kane ndihmu dhe dy persona qe merren ket pune ,Shiperia eshte dora e dyte Cun si i konfirmu hakimi e leshun dhe Shqipot me ble,Ne Kosove ke sa te dush shiko njiher ne shetitoret SAT e gjen.


  Tung!

 5. #5

  Re: Reciverat me ali chip

  flm por kam shiku ne peje, gjakove e besa edhe ne prishtine edhe nuk kom gjet. Po per mes me bo reklam te lutem a ka mundesi mem shkru ne pm per naj shitore qe e din. Flm

 6. #6

  Re: Reciverat me ali chip

  faleminderit shum vllaqko fiku te pershendes klm

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Reciverat me ali chip

  Quote Originally Posted by fahredin View Post
  faleminderit shum vllaqko fiku te pershendes klm
  CUNO C'LIDHJE KA Fiku KETU ,nuk po shof ndonjo post te Fikut me bo poste falenderimi kot

 8. #8
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Reciverat me ali chip

  Quote Originally Posted by fahredin View Post
  faleminderit shum vllaqko fiku te pershendes klm
  ska gje fahredin, ke ngaterruar teme gjithsesi ska problem.

  per piratin;
  kishte kerku dicka mbi diablon dhe iu pergjigja por ka falenderuar ne kte teme pa dashje si duket.

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Reciverat me ali chip

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  ska gje fahredin, ke ngaterruar teme gjithsesi ska problem.

  per piratin;
  kishte kerku dicka mbi diablon dhe iu pergjigja por ka falenderuar ne kte teme pa dashje si duket.
  Hej ,me beri cudi

 10. #10

  Re: Reciverat me ali chip

  o pirati a din naj shitore ku muj me gjet kesi reciveri. Te lutem me trego

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Quale dec. con chip ali?
  By adamototanelli in forum Italian / Italiano
  Replies: 13
  Last Post: 13-07-2009, 19:57:25
 2. Chip Jsc sport
  By gio22 in forum Italian / Italiano
  Replies: 16
  Last Post: 31-05-2009, 11:09:36
 3. Comag SL35 M3329C E1 Chip - ALI E1 CHIP
  By kilik293 in forum Comag
  Replies: 3
  Last Post: 17-03-2009, 00:36:53
 4. abracadabra chip
  By emisora in forum Spanish / Español
  Replies: 1
  Last Post: 10-01-2009, 21:30:35
 5. type chip
  By emisora in forum Abracadabra Card
  Replies: 0
  Last Post: 10-01-2009, 20:46:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •