Results 1 to 2 of 2

Thread: ndim per digitalbox 3

 1. #1
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11

  Lightbulb ndim per digitalbox 3

  kam ren ne pesimizem me kte tip aparati qe esht klon imetabox3 i kam provuar te gjith esw e tij por prap ndizet fiket sipas qejfit te vet mos din ndonjeri ndonje sekret qe te punoje te pakten per fri kanalet qe te mos shkoje kot,,,,tung

 2. #2
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: ndim per digitalbox 3

  cfare softi vendos ,dhe po pate mundesi shtyp menu system setup dhe shko system information dhe me shkruaj te gjitha .naten

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •