Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: info"Alektocard"

 1. #1

  info"Alektocard"

  Pershendetje forumi.Doja te dija a ka dale ne tregun shqiptar karta"Alektocart" dhe sa kushton ajo?Gjithashtu doja te dija c'fare kanalesh hap kjo karte,se na ngelen aparatet "Starsat" ne tako!Me respekt,JURISTI!

 2. #2

  Re: C'behet me"Alektocart"?

  Quote Originally Posted by Juristi View Post
  Pershendetje forumi.Doja te dija a ka dale ne tregun shqiptar karta"Alektocart" dhe sa kushton ajo?Gjithashtu doja te dija c'fare kanalesh hap kjo karte,se na ngelen aparatet "Starsat" ne tako!Me respekt,JURISTI!
  besoj se i ke lexuar dhe me perpara disa diskutime per alektocard, eshte e afte te thyej conax dhe irdeto pra si abracadabra,gjithesesi pergjigje me te saket per mberritjen ne tirane dhe cmimin do e jape sume shpejte

 3. #3
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,040
  Uploads
  70

  Re: C'behet me"Alektocart"?

  Quote Originally Posted by studiounivers View Post
  besoj se i ke lexuar dhe me perpara disa diskutime per alektocard, eshte e afte te thyej conax dhe irdeto pra si abracadabra,gjithesesi pergjigje me te saket per mberritjen ne tirane dhe cmimin do e jape sume shpejte
  nje gje eshte e sigurte;ne do hapim prap xhepat!
  keshtu ndihmojme kompanite e prodhimit te aparateve te sbrasin magazinat nga stoqet.................pastaj stok-u na ngel neve!

 4. #4
  Member krenari's Avatar
  Join Date
  30-06-2008
  Location
  TIRANA/ALBANIA
  Posts
  83
  Uploads
  0

  Re: C'behet me"Alektocart"?

  Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
  nje gje eshte e sigurte;ne do hapim prap xhepat!
  keshtu ndihmojme kompanite e prodhimit te aparateve te sbrasin magazinat nga stoqet.................pastaj stok-u na ngel neve!
  Shume e vertete

 5. #5
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,277
  Uploads
  39

  Re: C'behet me"Alektocart"?

  Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
  nje gje eshte e sigurte;ne do hapim prap xhepat!
  keshtu ndihmojme kompanite e prodhimit te aparateve te sbrasin magazinat nga stoqet.................pastaj stok-u na ngel neve!
  rrofsh bobi, eshte shume e vertete, e kam thene shume here te tjera ne temat e tjera dhe ka luhatje disa tentojne ti blejne akoma kto karta tamam kur po skadojne.

 6. #6

  Re: C'behet me"Alektocart"?

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  rrofsh bobi, eshte shume e vertete, e kam thene shume here te tjera ne temat e tjera dhe ka luhatje disa tentojne ti blejne akoma kto karta tamam kur po skadojne.
  nuk jam dokorte, pse me paragjykime qe ne fillim. kujte i pelqen do e bleje,kujte jo te mos e bleje,gjithesesi kjo do sherbeje per nje kategori aparatesh qe jane jashte loje si peshembull JURISTI qe e kerkoj kete gje.......

 7. #7
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,277
  Uploads
  39

  Re: C'behet me"Alektocart"?

  Quote Originally Posted by studiounivers View Post
  nuk jam dokorte, pse me paragjykime qe ne fillim. kujte i pelqen do e bleje,kujte jo te mos e bleje,gjithesesi kjo do sherbeje per nje kategori aparatesh qe jane jashte loje si peshembull JURISTI qe e kerkoj kete gje.......
  ndoshta e kuptove keq mesazhin tim dhe te bobit.....

  Fjala ishte qe sido qe te jete ke apo jo dekoder karten qe don te kesh per te tentu te shikosh diçka duhet ne çdo rast ta blesh, dhe fjala ishte qe gjithmone do i fusim duart ne xhepa.....dhe detyrimisht do krijohen stoqe ne shtepiat tona

 8. #8
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Wink Re: C'behet me"Alektocart"?

  Quote Originally Posted by studiounivers View Post
  nuk jam dokorte, pse me paragjykime qe ne fillim. kujte i pelqen do e bleje,kujte jo te mos e bleje,gjithesesi kjo do sherbeje per nje kategori aparatesh qe jane jashte loje si peshembull JURISTI qe e kerkoj kete gje.......
  studiounivers pse je gjithnje kunder njegjeje kur diskutojn cunat e forumit sidomos bobi, fiku e dikush tieter ,i kundershton shpesh , per nje gje jemi shum te qarte mendimet jan te lira, por qe eshte e vertet qe ne te gjithe po i blem keto karta o cam diablo o ku ta dij un jam thiesht ruga per te pasuruar ato compani qe i shesin ne treg,mos u keqkupto se per ty kam respekt dhe i vlersoj shum mendimet qe jep ne kete fushe ne kete forum , me respekt interisti_12, gjithe te mirat

 9. #9

  Re: C'behet me"Alektocart"?

  Quote Originally Posted by interisti_12 View Post
  studiounivers pse je gjithnje kunder njegjeje kur diskutojn cunat e forumit sidomos bobi, fiku e dikush tieter ,i kundershton shpesh , per nje gje jemi shum te qarte mendimet jan te lira, por qe eshte e vertet qe ne te gjithe po i blem keto karta o cam diablo o ku ta dij un jam thiesht ruga per te pasuruar ato compani qe i shesin ne treg,mos u keqkupto se per ty kam respekt dhe i vlersoj shum mendimet qe jep ne kete fushe ne kete forum , me respekt interisti_12, gjithe te mirat
  jane ca muhabete shterpe,nqs don qe mos ti pasurosh kompanite mos i blej kartat apo aparatet e ndryshme,nje gja me vjen inate,mos valle i bleje me leket e fikut e te bobit une paisjetJOkjo eshte e gjtha.pastaj une thjeshte sqarova nje person qe ishte i interesuar per kete madhe,JURISTI do te me dite se a ka ndonje info rreth kesaj,the une ju pergjigja,kurse me mone po shkruajne se po na i vjedhin leket companite,hajde muhabet hajde___te uroj gjithe te mirar,dhe te persherndes per mendimet ketu

 10. #10
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: C'behet me"Alektocart"?

  Quote Originally Posted by studiounivers View Post
  jane ca muhabete shterpe,nqs don qe mos ti pasurosh kompanite mos i blej kartat apo aparatet e ndryshme,nje gja me vjen inate,mos valle i bleje me leket e fikut e te bobit une paisjetJOkjo eshte e gjtha.pastaj une thjeshte sqarova nje person qe ishte i interesuar per kete madhe,JURISTI do te me dite se a ka ndonje info rreth kesaj,the une ju pergjigja,kurse me mone po shkruajne se po na i vjedhin leket companite,hajde muhabet hajde___te uroj gjithe te mirar,dhe te persherndes per mendimet ketu
  ne duam qe i blejm kartat dhe sna thot bobi dhe fiku dhe studiounivers, por nje gje na nxit qe quhet HOBI,dhe njeher gjith te mirat, dhe mos u keqkupto

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Question gemini 4.50 info reglage parabole merci " Résolu"
  By brabus38300 in forum French / Français
  Replies: 7
  Last Post: 18-11-2009, 19:43:41
 2. Sharemax "info text" query.
  By pastit in forum Humax
  Replies: 0
  Last Post: 22-10-2009, 18:23:51
 3. Cabo para conectar um notebook "ASUS M6B00N" a um "KAON KSC 570"
  By quim_pt in forum Portuguese / Português
  Replies: 6
  Last Post: 05-03-2006, 00:30:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •