Results 1 to 6 of 6

Thread: Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat

 1. #1
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Lightbulb Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat

  Hivion-100xii
  eshte me 2 vende karte
  pershendetje,
  ju lutem kush mund te me ndihmoje,
  me loaderin dhe sofwtware si faqe e kam gjetur por se gjej car versioni duhet tamam faqia eshte kjo


  per hivion 100xII

 2. #2
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat

  shikoje ne menu dhe na thuaj ca versioni ka . I ke te dhenat ne aparat, se ka softe sa te duash per hivion.

 3. #3
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11

  Lightbulb Re: Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat

  Hidhu ktu mbase peremirsohet
  Attached Files Attached Files

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  426
  Uploads
  8

  Re: Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat

  a gjete ndonje sof per kete lloj aparati,nq.se e ndihmo edhe mua

 5. #5
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat

  o cuna po shikoni ne sektorin e reciverave tek H hvion ka cfare te duash cdo sqarim mos u lodhni kot me pyetje.....

 6. #6
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11

  Lightbulb Re: Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat

  esht i testuar dhe punon tek mu mjaft mire

Similar Threads

 1. Sagem D-BOX . VLERSIMI JUAJ PER KETE APARAT SATELITOR
  By emiljano in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 10-09-2009, 18:09:47
 2. Lamtumire te gjitheve ne kete forum.
  By fredisat in forum Albanian / Shqip
  Replies: 26
  Last Post: 09-06-2009, 16:33:02
 3. Question A jam vetem une me kete problem?
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 06-06-2009, 13:11:25
 4. Hivion-100xii
  By pigeone in forum HIVION
  Replies: 0
  Last Post: 23-03-2009, 01:32:21
 5. aparat vantage
  By Juristi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 12-09-2008, 15:17:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •