Digi TV Film: Program TV: 04-03-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:01 Forgetting Sarah Marshall
08:01 Mamma mia
10:00 Get Smart
12:00 Wanted
14:00 Baby mama
16:00 The incredible hulk
18:00 Semi pro
19:30 Speed racer
22:00 Sex and the city
00:31 Interview with the vampire
02:30 Wanted
04:31 Bird on a whire

Digi Film 2

06:30 The incredible hulk
08:30 Run fat boy run
10:31 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
12:30 Sex and the city
15:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
17:00 Mamma mia
19:01 Forgetting Sarah Marshall
21:00 Get Smart
23:01 The bourne identity
01:00 The incredible hulk
03:01 Sex and the city
05:31 Get Smart

Cinemax

07:00 Soimi
08:50 Interceptarea
10:30 Ascensiunea
12:05 Lili �i baobabul
13:55 Mister Lonely
15:45 Aurul negru din Oklahoma
17:35 Soimul moare
19:20 Ascensiunea
21:00 Cacealmaua
23:05 Stigmata
00:45 Un loc misterios
02:45 Nelegiuitii
04:20 Jade
05:55 Hollywood Top 10

HBO

06:00 Ingerul necesar
07:35 Matematica sufletului
09:15 Ultimul Mimzy
10:50 Familia Robinson
12:25 Vin si sarutari
13:45 Santinela
15:30 Christina Aguilera: Back to Basics
16:35 Distractie americana
18:20 Conjuratia tacerii
20:00 Jurnalul unui scandal
22:55 Camera copilului
00:10 Cursa din Hazzard 2
01:45 Jurnalul unui scandal
04:40 Camera copilului

Pro Cinema

08:30 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
09:00 Baietii mei
09:30 Prietenii tai
10:00 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Entertainment News
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
14:45 Casa Foster pentru prieteni
15:00 Spitalul de urgenta
16:00 Fotbalistii si nevestele lor
17:30 Veronica Mars
18:30 La Bloc
19:00 Spitalul de urgenta
20:00 Calatorii in necunoscut
21:00 Baietii mei
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Pe nisipuri miscatoare
00:00 Oz - Inchisoarea federala
01:00 Trei culori: Alb
02:45 Fata de 10
02:50 Pe nisipuri miscatoare
04:30 Calatorii īn necunoscut
05:15 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Sporturi extreme: YOZ
10:00 Biatlon:
16:45 Biatlon:
17:45 Atletism:
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Biatlon:
20:30 Cel mai puternic om:
22:10 Golf:
23:10 Golf:
00:10 Golf:
00:15 Navigatie:
00:25 Omnisport:
00:30 Aventura:
01:00 Jocurile olimpice:
01:30 Biatlon:

ELVIS