Page 1 of 16 123611 ... LastLast
Results 1 to 10 of 159

Thread: Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Arrow Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip

  Perfitoj nga rasti te hap kte teme, me qellimin e vetem qe te mund te bejme kte forum akoma me aktiv dhe te kendshem per te gjithe.

  Ju qe mund keni nje ide, apo nje menyre qe mund te lehtesoje punen ose duke shtuar ndonje teme te re per ndonje dekoder qe mungon ktu, apo keshilla ose sygjerime si mund ta bejme me te mire kete forum, jeni te mirepritur te postoni ketu.


  PS:Pranohen si sygjerimet ashtu dhe verejtjet.

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  fiku75,une mendoj se duhen hapur disa sticky vetem dhe eskluzivisht per firmware,software,lista kanalesh, dhe programe vetem per aparatet qe kane hedhur ne qarkullim operatoret e paketave shqipetare,DIGITALB,TRING,ALFADIGITAL.IPKO,etj
  e theksoj vetem programe jo chat!
  tung,

 3. #3
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  une jame me nji mendje me bobi-blu por dhe dicka tjeter pse te mos shtojme dhe aparatet e tjere me,te perdorur pra shumicen e aparateve qe perdorim nuke do ishte me interesante te postonim cka dim ketu ne seksionin shqip

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
  fiku75,une mendoj se duhen hapur disa sticky vetem dhe eskluzivisht per firmware,software,lista kanalesh, dhe programe vetem per aparatet qe kane hedhur ne qarkullim operatoret e paketave shqipetare,DIGITALB,TRING,ALFADIGITAL.IPKO,etj
  e theksoj vetem programe jo chat!
  tung,
  ke te drejte bobi do shof mundesine si ta rregulloj sepse ka nje problem se qe te behet ajo duhet me punu me tema te mbyllme qe te mos perzihen komentet, mirepo i pengojme karikimin e file edhe antirt te thjeshte me teme te mbyllur. kurse me teme te hapur per te gjithe, do kete komente patjeter, dhe do na haje shume kohe redaktimi dhe mirembajtja e temes vetem per file.

  megjithate do te gjej mundesine ta rregullojme kte pune.

 5. #5
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Quote Originally Posted by mile kristo View Post
  une jame me nji mendje me bobi-blu por dhe dicka tjeter pse te mos shtojme dhe aparatet e tjere me,te perdorur pra shumicen e aparateve qe perdorim nuke do ishte me interesante te postonim cka dim ketu ne seksionin shqip
  dakort mile por sme the ca aparatesh jane ato sipas teje psh, prandaj desha qe te aktivizohemi dhe te themi te gjithe mendimet tona.

 6. #6
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Quote Originally Posted by FIKU 75 View Post
  dakort mile por sme the ca aparatesh jane ato sipas teje psh, prandaj desha qe te aktivizohemi dhe te themi te gjithe mendimet tona.
  une e kisha fjalen ne pergjithsi ,por ne qofte se na lejon forumi postimet per aparat pra seting e shume gjera te tjera, pse ti postojme ne thread anglisht por ne qofte se na jepet mundesia ti postojme ketu ,dhe sa per aparate kemi boll per te diskutuar pra me pak fjale, psh, digitalb-tring nukie do ishte me interes kur te hyjme tek ky seksion, dhe te ishte e mundur te gjejme sw. setinge.key. etj por te vecanta pra vizitorit mos te hyje ne chat dhe te kerkoj prandaj fiko une mendoj ne qofte se mundesh dhe me sygjerimin e gjithe antareve mbase bene dicka . ky eshte mendimi im, i mire apo i keqe nuke miret per baze thjeshte diskutojme

 7. #7
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Quote Originally Posted by mile kristo View Post
  ky eshte mendimi im, i mire apo i keqe nuke miret per baze thjeshte diskutojme

  po normale, prandaj eshte kjo teme, asnjeri si merr per keq se sygjerimet dihen qe jane personale, biles un jua di dhe per falemnderit se fundi fare sjemi duke punu me pagese, thjesht jemi ktu me dhene nje dore kur kemi dhe sa kemi mundesi.

 8. #8
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  po normale, prandaj eshte kjo teme, asnjeri si merr per keq se sygjerimet dihen qe jane personale, biles un jua di dhe per falemnderit se fundi fare sjemi duke punu me pagese, thjesht jemi ktu me dhene nje dore kur kemi dhe sa kemi mundesi.
  un jam dakort fiku

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Location
  Denmark
  Posts
  293
  Uploads
  0

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Kam nje sygjerim qe eshte diskutuar dhe ne tema te tjera. A eshte e mundur te hapet nje teme e re vetem per kanalet qe transmetojne free se per momentin keto jepen te lajmet e reja dhe kam pershtypjen eshte me teper informacion sesa lajm i ri dhe anetaret qe jane te interesuar per kanalet free ti gjejne me kollaj informacionet sic eshte psh tema me "info per ndeshjet pa kriptim"

 10. #10
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  edhe une jam i ketij mendimi qe te hapet nje teme e e poscame vetem per kanalet qe trasmetojne free ne satelit. keshtu ata qe jane te interesuar mund ti gjejne me thjesht . nuk ka pse te postohen keto tek tema e ndeshjeve pa kriptim pasi nuk shkon fare.

Page 1 of 16 123611 ... LastLast

Similar Threads

 1. kanalet shqip ne metabox 2 ?
  By CodeName_23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 20-05-2009, 17:09:47
 2. Vetem shqip
  By shqiptar in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 00:54:45
 3. Keyeditor ne shqip per Goldeninterstar
  By milan81 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 29-08-2008, 22:38:54
 4. Loader shqip per GOLDEN INTERSTAR
  By milan81 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 03-08-2008, 12:46:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •