Page 2 of 16 FirstFirst 1234712 ... LastLast
Results 11 to 20 of 160

Thread: Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip

Senior Member
    Uploads
    0

Re: Keshilla dhe Sygjerime

do te ishte mire te hapej nje teme per televizoret nje aparat i mire do nje tv te mire hd.....

Senior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by ferrari_666 View Post
    nuk ka pse te postohen keto tek tema e ndeshjeve pa kriptim pasi nuk shkon fare.
    Plotesisht e drejte ferrari mua me kishte shpetuar ky detaj qe keto jane spostuar te ndeshjet pa kriptim kujtoja se vazhdonin te lajmet e reja

Wink Re: Keshilla dhe Sygjerime

Se pari me ju falenderu per punen qe keni bo

Nji sygjerim nga une

Me hap nji teme e me vendos Kryeteme(sticky),vetem me celsat digi tv,rai etj

ke ajo tema qe osht me gjet celsat e digi tv duhet me ndenj nje dite te ter

Quote Originally Posted by ^^^EXPERTI^^^ View Post
    Se pari me ju falenderu per punen qe keni bo

Nji sygjerim nga une

Me hap nji teme e me vendos Kryeteme(sticky),vetem me celsat digi tv,rai etj

ke ajo tema qe osht me gjet celsat e digi tv duhet me ndenj nje dite te ter
    po pse nje dite te tere
    une endoj se eshte E kollajte gjetja
    aty ke DIGI TV RAI +DCW

VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
    Uploads
    0

Te me falni nqs ju shqetesoj por a mundeni te me jepni votat tuaja se cili eshte dakort me mua:

Kush eshte dakort qe pervecse botes satelitore te flasim edhe per tema te tjera

dhe kush jo?

Do te me pelqente dhe me shume mendimi i moderatoreve qe kemi ketu

VIP Member supervisor91's Avatar
    Uploads
    4

Quote Originally Posted by <<fredi111>> View Post
    Te me falni nqs ju shqetesoj por a mundeni te me jepni votat tuaja se cili eshte dakort me mua:

dhe kush jo?

Une jam shume dakort por sa here qe jane hapur tema te tilla jane fshire,kjo me te drejte pasi nuk kane pasur lidhje me boten satelitore por mendoj se tema te tilla duhen.Por keto tema nuk mund te hapen ne kete forum por duhen krijuar sub-forume.

Ju lutem moderatoreve hidhini nje sy kesaj ketu. Pres mendimet dhe idete tuaja.

Senior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by <<fredi111>> View Post

dhe kush jo?

Si mendim nuk eshte i keq po kam pershtypjen se do dali forumi nga kontrolli. Mbaj mend shume kohe me perpara njeri shkarkoi Kejsi Tolen me kengen e festivalit qe skishte lidhje fare me forumin per nje moment kujtova se isha ne you tube per kete arsye e jap voten kunder. Nqse behet ajo qe thote supervizori per nje sub-forum dhe te shkruajme per gjera te ndryshme jam plotesisht dakort.

VIP Member missoervin's Avatar
    Uploads
    226

Per mua forume me tema te ndryshme ka plot po si ky jo mendimi im eshte qe te vazhdoj keshtu pa u perziere me gjera te tjera. Ju pershendes te gjitheve

VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by best ven View Post
    Si mendim nuk eshte i keq po kam pershtypjen se do dali forumi nga kontrolli. Mbaj mend shume kohe me perpara njeri shkarkoi Kejsi Tolen me kengen e festivalit qe skishte lidhje fare me forumin per nje moment kujtova se isha ne you tube per kete arsye e jap voten kunder. Nqse behet ajo qe thote supervizori per nje sub-forum dhe te shkruajme per gjera te ndryshme jam plotesisht dakort.
    Po per ato sub-forumet qe permendi supervisori e kisha fjalen po me falni qe nuk e kam shkruar

Me qarte desha te thoja a do tju pelqente te kishim sub-forume te ndryshme apo te vazhdojme keshtu sic eshte?

→→→Admin←←← Fiku75's Avatar
    Uploads
    40

kam kohe qe kam fol per sub forume me adminin e ketij forumi pak a shume rreth 6 muaj me pare, dhe kisha bisedu me mbajt nja dy-3 subforume vetem per file ne menyre qe njerezit te gjenin manualet e perdorimit ose file bje fjala me programuar diablon direkt pa pas nevoje me lexu te gjithe chatin ne teme, por mu pergjigj negativisht, nuk e di arsyen.

ndersa ne forum nuk mund ta bejme çorbe derri njeri te flasi per xixellonja, tjetri per mish qingji, kurse tjetri akoma te bertasi gezuar ramazonin e keshtu me radhe sepse ne fund fare ne vend te flasim per ate pune qe eshte krijuar ky forum do flasim per lloj lloj gjerash dhe jo per me kryesoren satin.

keshtu qe prandaj sjane lejuar temat e tjera.

ah se harrova, mos harroni se ky eshte seksion dhe jo forum prandaj kush ka qef te flasi per xixellonja apo per zanatin e kepucarit, mund ta beje ne forumin kryesor dmth jashte seksionit shqip.

Page 2 of 16 FirstFirst 1234712 ... LastLast