Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Kerkoj nje server ccam

 1. #1
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0

  Kerkoj nje server ccam

  Pershendetje

  Jam adriatiku nga kosova kam dm500s ccam per momentin nuk jam askund i kyqun,nese kishit mujt ju te cilet keni servera ccam te ma dergoni nje cline me kishit ndihmuar shum flm per ndihm.

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Kerkoj nje server ccam

  Quote Originally Posted by adriatiku View Post
  Pershendetje

  Jam adriatiku nga kosova kam dm500s ccam per momentin nuk jam askund i kyqun,nese kishit mujt ju te cilet keni servera ccam te ma dergoni nje cline me kishit ndihmuar shum flm per ndihm.
  Adriatik futu ne msn ose po te çoj nje pm

 3. #3
  New Member
  Join Date
  26-09-2005
  Posts
  7
  Uploads
  0

  Re: Kerkoj nje server ccam

  a ka krijuar ndonjeri nga ju ndonje server cccam me pagese dhe qe te permbaje dga dhe tr*ng tv, sepse me sa shohe askund nuk gjen dot falas. nese po me lajmeroni edhe per pagesen. Faleminderit.

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Kerkoj nje server ccam

  Quote Originally Posted by erjon View Post
  a ka krijuar ndonjeri nga ju ndonje server cccam me pagese dhe qe te permbaje dga dhe tr*ng tv, sepse me sa shohe askund nuk gjen dot falas. nese po me lajmeroni edhe per pagesen. Faleminderit.
  Falas Cuno nuk ke asgjo,me pagese ke plot.

 5. #5

  Re: Kerkoj nje server ccam

  Quote Originally Posted by ^^^PIRATI^^^ View Post
  Falas Cuno nuk ke asgjo,me pagese ke plot.
  pershendetje mund te me japesh info ne pm flm

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: Kerkoj nje server ccam

  Dua dhe un noj c-line,cfaredo qe te jete mjafton te jete ne 13e,16e,19e


 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  12-01-2009
  Posts
  289
  Uploads
  0

  Re: Kerkoj nje server ccam

  Shum jam i interesuar ta dij cmimin per nje vit por qe te jene keto buqeta ne server:DGA komplet, Tring, D+ komplet, Sky Italia komplet dhe Sky UK komplet.

 8. #8
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Kerkoj nje server ccam

  Quote Originally Posted by rotnemh View Post
  Shum jam i interesuar ta dij cmimin per nje vit por qe te jene keto buqeta ne server:DGA komplet, Tring, D+ komplet, Sky Italia komplet dhe Sky UK komplet.
  dga psh se ke komplet per arsye se kanale mpeg4 dhe kanalet HD nuk punojne me dekoderat e tjere, vetem ne qoftese e ke blere dekoderin e dga kaon HD atehere mund te shikosh dga komplet.

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  12-01-2009
  Posts
  289
  Uploads
  0

  Re: Kerkoj nje server ccam

  [QUOTE=fiku75;353206]dga psh se ke komplet per arsye se kanale mpeg4 dhe kanalet HD nuk punojne me dekoderat e tjere, vetem ne qoftese e ke blere dekoderin e dga kaon HD atehere mund te shikosh dga komplet.[/QUNe rregull de, pa HD deh pa mpeg4, sa kushtoj keto buqeta qe i kam cekur me larte.

 10. #10
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Kerkoj nje server ccam

  [QUOTE=rotnemh;353927]
  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  dga psh se ke komplet per arsye se kanale mpeg4 dhe kanalet HD nuk punojne me dekoderat e tjere, vetem ne qoftese e ke blere dekoderin e dga kaon HD atehere mund te shikosh dga komplet.[/QUNe rregull de, pa HD deh pa mpeg4, sa kushtoj keto buqeta qe i kam cekur me larte.

  ke nje pm.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. New Sagem D-BOX kerkoj ccam ju lutem me ndihmoni
  By emiljano in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 01-11-2009, 18:29:17
 2. New CCAM server
  By mpikkis in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 1
  Last Post: 30-01-2009, 17:29:30
 3. kerkoj server ...!?
  By axxe in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 19-11-2008, 17:10:28
 4. new ccam server
  By corvonero in forum Gbox Exchange: Free
  Replies: 0
  Last Post: 24-04-2008, 21:34:34

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •