Digi TV Film: Program TV: 07-03-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:30 Semi pro
09:01 The incredible hulk
11:01 Get Smart
13:01 Interview with the vampire
15:00 Forgetting Sarah Marshall
17:01 Sex and the city
19:30 Mamma mia
21:31 Wanted
23:30 The bourne identity
01:30 The dark knight
04:31 The incredible hulk

Digi Film 2

06:30 Mamma mia
08:31 Run fat boy run
10:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
12:30 Wanted
14:30 Speed racer
17:00 The incredible hulk
19:00 Baby mama
21:02 Get Smart
23:01 The big Lebowski
01:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
03:00 Mamma mia
05:00 Get Smart

Cinemax

06:10 Hollywood Top 10-Cumparaturi
06:35 Cafeneaua vedetelor
07:00 Aurul negru din Oklahoma
08:50 Perseverenta
10:35 Hollywood Top 10
11:00 Omul de pe Pamant
12:30 Minciuni
14:00 Soimi
15:50 Singuratatea alergatorului
17:35 Ascensiunea
19:10 Aurul negru din Oklahoma
21:00 Un strop de ciocolata
22:35 Razboiul lui Tom Hart
00:40 Capul familiei
02:20 Adolescente rebele
04:05 La multi ani, sa traiesc!
05:55 Cafeneaua vedetelor

HBO

06:00 Casino Royale
08:25 Scotianul zburator
10:10 Baschetii fermecati 2
11:45 Wall Street
13:50 Calatoria
15:40 Nu da inapoi!
17:35 Casino Royale
20:00 Californication
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
21:00 Scapati-ma de mama!
22:35 Imperiul mintii
01:30 Johnny Slade s Greatest Hits
03:05 Trei femei si un pariu
04:30 Concert Nelly Furtado

Pro Cinema

08:00 Pro Motor
08:45 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
09:15 Baietii mei
09:45 La Bloc
10:15 Spitalul de urgenta
11:15 Descopera Romania
11:45 Zoom īn 10
12:00 Entertainment News
13:00 Miss Marple: Misterul din biblioteca
15:00 Prietenii tai
15:30 Din culisele Hollywood-ului
16:00 Poirot
17:00 Rochia alba de dantela
19:00 Cine este seful?
19:30 Cine este seful?
20:00 Fugarii
21:00 Baietii mei
21:30 Prietenii tai
22:00 Colonelul
00:30 CSI: Miami
01:30 Nu deranjati politistul care doarme
03:00 Oz - Inchisoarea federala
04:00 CSI: Miami
04:45 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Campionatul mondial de turisme
10:00 Sarituri cu schiurile:
11:00 Schi alpin:
12:00 Combinata nordica:
12:30 Schi alpin:
13:45 Schi fond:
14:30 Combinata nordica:
15:15 Schi alpin:
16:00 Combinata nordica:
17:00 Sarituri cu schiurile:
19:00 Atletism:
21:00 Campionatul mondial de turisme
21:45 Skandenberg: PAL/NAL
22:15 Box:
00:00 Bowling:
01:00 Raliuri:
01:30 Sarituri cu schiurile:

ELVIS