Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: paketa me e mire televizive per momentin

 1. #1
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  Talking paketa me e mire televizive per momentin

  cila mendoni se eshte paketa me e mire televizive per momentin per te cilen ja vlen per tu punuar ?

 2. #2
  VIP Member Damian1's Avatar
  Join Date
  13-08-2008
  Location
  alb
  Posts
  1,485
  Uploads
  0

  Re: paketa me e mire televizive per momentin

  Ka shume,por SKY-Italia ti ploteson te gjitha deshirat

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: paketa me e mire televizive per momentin

  Ska si premierat gjermone

 4. #4

  Re: paketa me e mire televizive per momentin

  Cuna pavarsisht nga gustot qe keni, qe te arini ne nje konkluzion duhet qe ti shikoni te gjitha paketat europiane dhe pastaj ti vleresoni.
  Une i shoh te gjitha paketat qe jane ne qarkullim ne europe dhe mund t'ju garantoj se sì sky anglez dhe italian nuk ka te krahasuar.
  Megjithate e respektoj mendimin tuaj.

 5. #5
  Contributing Member The-Rock's Avatar
  Join Date
  07-01-2009
  Location
  The-Rock
  Posts
  345
  Uploads
  6

  Re: paketa me e mire televizive per momentin

  po keshtu osht me te vertet ja vlen me i pas keto dy paketa ne shtepi sky anglez dhe italian qe i ka cek edhe milan81 perjashtim ehe Premerat Gjermane jon kogja te mira :D

 6. #6
  VIP Member -dr-alb's Avatar
  Join Date
  02-05-2007
  Location
  plazh
  Posts
  893
  Uploads
  27

  Re: paketa me e mire televizive per momentin

  me thane te drejten une kam pare me shume premier, dhe d+,spanje, tani sigurisht qe mua me pelqejne ma shume kto se kam jetu ne gjermani , dhe aktualisht jetoj ne sp****,edhe y kuptoj me mire , pastaj sky,premier, d+, tv cabo, pothuajse te njejtat programe kane ..

 7. #7
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: paketa me e mire televizive per momentin

  sky it - sky eng per mendimin tim jane paketat me te mira ne europe, pastaj sipas preferencave mund te vije premiere, d+cabo etj me radhe.

 8. #8
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: paketa me e mire televizive per momentin

  Une mendoj D+

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: paketa me e mire televizive per momentin

  Per mu eshte ajo qe kena munsi me e pa lek

 10. #10
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: paketa me e mire televizive per momentin

  me pa keto paketat shuem te mira jane dhe nuk krahesohen po ** me qene shqiptar deh em kuptua dicka me shume digitalbi sigurisht dhe trngu duhen me shiku per ne qe jemi shqiptare

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Question Aparati me i mire per server
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 26-01-2009, 16:58:04
 2. New Sa mire qe ju gjeta
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 29-12-2008, 02:33:27
 3. cili eshte moduli me i mire per momentin?
  By the_shepherd in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-10-2006, 03:06:14
 4. Pia paketa???
  By mpompos in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 13
  Last Post: 11-11-2005, 16:20:13

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •