Digi TV Film: Program TV: 10-03-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:01 Get Smart
09:00 Baby mama
11:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
13:00 The dark knight
16:00 Wanted
18:00 Sex and the city
20:31 Semi pro
22:01 Speed racer
00:31 Out of Africa
03:30 Wanted
05:30 Sex and the city

Digi Film 2

08:31 Wanted
10:31 Sex and the city
13:00 Mamma mia
15:00 The incredible hulk
17:01 Baby mama
19:01 Forgetting Sarah Marshall
21:00 Get Smart
23:00 Bird on a whire
01:00 The dark knight
04:01 Speed racer

AXN

07:00 The Amazing Race
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Sue Thomas
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Ele spioneaza
12:00 The Amazing Race
13:00 Sue Thomas
14:00 Stargate SG-1
15:00 Ele spioneaza
16:00 The Amazing Race
16:55 Zoom
17:00 Sue Thomas
18:00 Doctori in Los Angeles
19:00 Ele spioneaza
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 CSI: New York - Criminalistii
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 Justitie oarba
00:00 David Letterman Show
00:30
01:00 CSI: New York - Criminalistii
01:30
02:00 Operatiunea de salvare (
02:30
02:50 Justitie oarba
03:25
03:35 CSI: New York - Criminalistii
04:30 Promo
05:05

Cinemax

07:00 Perseverenta
08:45 Singuratatea alergatorului
10:25 Noaptea mea cu Maud
12:15 Umbra nimanui
14:00 Vecina
15:35 Lili si baobabul
17:10 Soimul moare
18:55 Cine se teme de Virginia Woolf?
21:00 Puccini pentru Incepatori
22:25 Nelegiuitii
00:00 Suflete nelinistite
01:30 Impotriva curentului
03:00 Mana
04:45 Zabriskie Point

HBO

06:00 Intalnire de gradul trei
08:15 Pe urmele nelegiuitului
09:45 Suspinele inimii
11:20 Prestigiul
13:55 Cavalerii din Bronx
15:25 Ia-o de la capat
16:55 Concert Nelly Furtado
18:20 Un milion de Craciun
20:00 Cu sufletul pe masa
21:30 Dinastia Tudorilor
22:20 Dinastia Tudorilor
23:15 Crocodilul
00:45 Seducatorul fara chip
02:35 Idila prin efractie
04:30 Cu sufletul pe masa

Pro Cinema

09:00 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
09:30 Baietii mei
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Pro Motor
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
15:00 Spitalul de urgenta
16:00 Fotbalistii si nevestele lor
17:00 Celebritate
17:30 Veronica Mars
18:30 La Bloc
19:00 Spitalul de urgenta
20:00 Calatorii in necunoscut
21:00 Baietii mei
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Banditul din Dublin
00:00 Oz - Inchisoarea federala
01:00 Pepe si Fifi
02:45 Fata de 10
02:50 Banditul din Dublin
04:30 Oz - Inchisoarea federala
05:30 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Sporturi extreme: YOZ
10:00 Sarituri cu schiurile:
11:00 Fotbal: EUROGOLURI
11:45 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
13:30 Fotbal: Eurogoluri unu la unu
13:45 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
15:00 Fotbal: EUROGOLURI
15:45 Ciclism:
17:30 Sarituri cu schiurile:
18:00 Sarituri cu schiurile:
19:45 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
20:00 Fotbal: EUROGOLURI
20:45 Sarituri cu schiurile:
22:00 Box:
23:15 Fotbal: EUROGOLURI
00:00 Campionatul mondial de turisme
01:00 Sporturi cu motor: Test Drive
01:45 Sarituri cu schiurile:

ELVIS