Results 1 to 2 of 2

Thread: Ndihme nga ekspertet per EMU

 1. #1
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,387
  Uploads
  1,424

  Ndihme nga ekspertet per EMU

  Meqe jam i ri ne kete fushe, mund te me shpjegoje ndonjeri cfare eshte EMU dhe si funksionon?
  flm.

 2. #2

  Re: Ndihme nga ekspertet per EMU

  peshendetje

  e mira eshte te lexozh pak se ste ben keq :)

  emu eshte per resivera me linux sistem dhe me celsat e duhur mund te shikosh disa programe te koduar pa carte si pershembull Digitalbin me diblo cam dhe me programin underworld

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. ndihme nga ekspertet
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 55
  Last Post: 19-03-2009, 00:44:43
 3. Ndihme!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 15-03-2009, 18:37:25
 4. ndihme
  By angelo_dr in forum Introductions
  Replies: 1
  Last Post: 09-02-2009, 00:54:39
 5. ndihme
  By extralloto in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 13-02-2008, 01:06:16

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •