Results 1 to 6 of 6

Thread: Program riparimi "abra"

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Program riparimi "abra"

  PROGRAM RIPARIMI "ABRA"

  Ky program ndihmon gjith problemet qe ndodhin ke karta "ABRA" ben te mundur fshirjen e karteles dhe riprogramin e saj.

  Kush ka perdor ket program e din me mire funksonimin e tij eshte i mirprit me shtu ndonji koment


  Tung!

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  29-12-2006
  Posts
  109
  Uploads
  2

  Re: Program riparimi "abra"

  Mirdita Pirat.
  Kam te njejtin problem qe po thua ti, nuk me njeh karten, kur e fus karten per 5 sec me nxjerr (risetim) pastaj (invalid card).
  Si qendron problemi, me ndihmon dot? e kam futur dhe kete PROGRAM.

 3. #3
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  19-10-2008
  Posts
  127
  Uploads
  0

  Re: Program riparimi "abra"

  Quote Originally Posted by dadi75 View Post
  Mirdita Pirat.
  Kam te njejtin problem qe po thua ti, nuk me njeh karten, kur e fus karten per 5 sec me nxjerr (risetim) pastaj (invalid card).
  Si qendron problemi, me ndihmon dot? e kam futur dhe kete PROGRAM.
  Shikoje se mos kartela jote ka demtuar chipin....

 4. #4
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11

  Lightbulb Re: Program riparimi "abra"

  pirati mund te na spiegosh pak si behet (hidhet ne aparat ,apo me casplas) ?

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Program riparimi "abra"

  Quote Originally Posted by simonsatell View Post
  pirati mund te na spiegosh pak si behet (hidhet ne aparat ,apo me casplas) ?
  Me thene te drejten nuk e kam perdor se nuk kam pas ndonji problem te tille,me cfar shof nga aparati bohet,casplas nuk ka hala suport per ket kartele.


  Tung!

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: Program riparimi "abra"

  Quote Originally Posted by dadi75 View Post
  Mirdita Pirat.
  Kam te njejtin problem qe po thua ti, nuk me njeh karten, kur e fus karten per 5 sec me nxjerr (risetim) pastaj (invalid card).
  Si qendron problemi, me ndihmon dot? e kam futur dhe kete PROGRAM.
  Nje munsi i bie te kesh demtu chipin e karteles,provo ne nji dekoder me program me te vjeter e me pas vendos sw e ri.


  Tung!

Similar Threads

 1. New Canal+Canalsat"maghreb"26E,Nova,BisTv,Art+"absat"
  By aouamed in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 3
  Last Post: 28-06-2009, 19:19:54
 2. ""ALL"" servers and program
  By emisora in forum General Discussions: Cardsharing
  Replies: 0
  Last Post: 04-11-2008, 14:32:37
 3. Cabo para conectar um notebook "ASUS M6B00N" a um "KAON KSC 570"
  By quim_pt in forum Portuguese / PortuguÍs
  Replies: 6
  Last Post: 05-03-2006, 00:30:51
 4. Help to program a original dragonlaod card based on PIC "F84"
  By babel70 in forum Dragon Cam and T-Rex Cam
  Replies: 4
  Last Post: 07-11-2005, 17:40:27

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •