Page 1 of 39 12361126 ... LastLast
Results 1 to 10 of 381

Thread: Paketa TRING - Info mbi Programet javore, etj..

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Paketa TRING - Info mbi Programet javore, etj..

  Kjo teme te sherbeje per paketen e re shqiptare Tring tv


  te interesuarit mund te shkruajne ktu.

 2. #2
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  19-10-2008
  Posts
  127
  Uploads
  0

  Re: Paketa TRING - soft, karta, firm, etj..

  Fiku kam nje problem me futjen e sw te aparatit Tring TST 1000 nuk me pranon versionin 4 a mund te me drejtosh cfare loaderi me sakte duhet te perdor??

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Paketa TRING - soft, karta, firm, etj..

  nuk me ka rene akoma ne dore nje aparat i tille.

  ndoshta dikush duhet ta kete dhe do te pergjigjet.

 4. #4
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  Talking Re: Paketa TRING - soft, karta, firm, etj..

  o fiku a ja vlen me bo nai abonim per ket apo eshte me i mire dga

 5. #5
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Re: Paketa TRING - soft, karta, firm, etj..

  cuna ja vlen te behet abonimi.
  sa per per te tjerat do ju pergjigjem une per te gjitha.

  me shkruani per te gjitha problemet qe keni per tringun dhe do ju ndihmoj

  me respekt per te gjithe plakusat2000

 6. #6
  Senior Member plakusat2000's Avatar
  Join Date
  10-10-2007
  Posts
  290
  Uploads
  0

  Re: Paketa TRING - soft, karta, firm, etj..

  Quote Originally Posted by enom View Post
  Fiku kam nje problem me futjen e sw te aparatit Tring TST 1000 nuk me pranon versionin 4 a mund te me drejtosh cfare loaderi me sakte duhet te perdor??
  ti mund tja futesh ate version por do kesh probleme me kartat .me tringun jo por do kesh probleme vetem me digitalbin se eshte version jo i mire.prisni dhe pak dhe te gjitha do regullohen .

 7. #7

  Thumbs up Re: Paketa TRING - soft, karta, firm, etj..

  ja ku e ke dhe loaderin .shpresoj qe te mbarosh pune.

 8. #8
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Paketa TRING - soft, karta, firm, etj..

  Quote Originally Posted by flor1 View Post
  o fiku a ja vlen me bo nai abonim per ket apo eshte me i mire dga
  te them te drejten, nuk me lejohet te bej reklame a ja vlen apo jo dhe me cilen pakete ja vlen, sepse ne te gjitha rastet do harxhoje lek


  ajo qe mund te them, eshte te rregullosh nje linje adsl, + 100 euro ne xhep qe te blesh nje dreambox dhe te shikosh qyl ne cardsharing qe te gjitha abonimet ne forme prove para se te "abonohesh" dhe pastaj te vendosesh vet cila ja vlen me shume.

 9. #9
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  Talking Re: Paketa TRING - soft, karta, firm, etj..

  Quote Originally Posted by fiku75 View Post
  te them te drejten, nuk me lejohet te bej reklame a ja vlen apo jo dhe me cilen pakete ja vlen, sepse ne te gjitha rastet do harxhoje lek


  ajo qe mund te them, eshte te rregullosh nje linje adsl, + 100 euro ne xhep qe te blesh nje dreambox dhe te shikosh qyl ne cardsharing qe te gjitha abonimet ne forme prove para se te "abonohesh" dhe pastaj te vendosesh vet cila ja vlen me shume.
  rrofsh fiku!

 10. #10
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  502
  Uploads
  1

  Re: Paketa TRING - soft, karta, firm, etj..

  i futa nje soft apartait tring dhe tani nuk e nxjer me trin por DIGI tv!
  me mire eshte me kete soft apo jo?

Page 1 of 39 12361126 ... LastLast

Similar Threads

 1. Info Paketa DIGITALB - Info mbi Programet javore, etj..
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 353
  Last Post: 16-05-2010, 10:14:45
 2. na kaneis exchange... 2 paketa?
  By cgworld in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 16
  Last Post: 14-05-2009, 14:52:31
 3. New alla syndromitika paketa
  By pavlosv in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 21
  Last Post: 16-03-2009, 00:34:28
 4. RTV21 tek paketa Digitalb
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-09-2008, 09:30:05
 5. Pia paketa???
  By mpompos in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 13
  Last Post: 11-11-2005, 16:20:13

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •