Results 1 to 10 of 10

Thread: Orf 19.2 ku shkoi

 1. #1
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Orf 19.2 ku shkoi

  Ore cuna di gje ndonjeri ca ka ndodhur me ORF. Nderroi kodet apo edhe sistemin.

 2. #2

  Thumbs up Re: Orf 19.2 ku shkoi

  kane kaluar ne ne kriptim te ri ,kriptimi eshte lajmeruar me kohe .dhe duhet te kene kaluar tek nagra 3

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Orf 19.2 ku shkoi

  nuk shifja ndonje gje ke orf, por ndonje here mbaronte pune per ndonje ndeshje te kamp austriak sidomos atv+ dhe orf, prandaj na vjen keq qe sdo i kemi me :(

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Orf 19.2 ku shkoi

  kane nderruar kodifikim ne crypto me duket por sjam i sigurte se sjam intersuar asnjehere mbas tyre.

 5. #5
  Senior Member Pirro's Avatar
  Join Date
  04-10-2006
  Location
  Rishikesh - India
  Posts
  125
  Uploads
  1

  Re: Orf 19.2 ku shkoi

  Thjesht ndryshoi ēelėsi Crypto. Punė ditėsh edhe do tė postojnė ēelėsin e ri.
  Meqė ra fjala... ORF pėr Kupėn e Kampioneve prej kohėsh ka rėnė dakord me Rai & Sky pėr tė transmetuar tė njėjtat ndeshje tė Rai-t, qė janė tė skuadrave italiane. Me eliminimin e italianeve tė shohim ē'do tė bėjnė tani e tutje.
  Pėrshėndetje.

 6. #6
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Orf 19.2 ku shkoi

  rrofsh per llafin e mire PIRRO

 7. #7
  Junior Member
  Join Date
  15-03-2009
  Posts
  13
  Uploads
  0

  Re: Orf 19.2 ku shkoi

  Orf esht ne nagravizion 3 po vetem per klientet e Premierit
  dhe te gjith abonitet ne austri i kan kartelat e crypteworkit .
  dhe une sot e kam prevue karten orginale te ORF ne Drembox 800 HD me cccam
  punon super dhe ne info kanal shkruen sistem cryptework

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Posts
  131
  Uploads
  0

  Re: Orf 19.2 ku shkoi

  ORF ende transmeton ne cryptoworks me te njejtin caid si me par 0D05 por tani me sw me te modifikuar.
  Se qfar do ndodh me tutje me te mbetet te shihet por zakonisht qdo ndrrim kerkon kohe per tu zberthyer.

  tung

 9. #9
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Orf 19.2 ku shkoi

  orf kur i binin koded nuk vononin shume, por sic duket do kete ndonje ndryshim qe po vonon, megjithate uroj qe te jete thjesht nderrim kodi dhe jo nderrim sistemi.

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Posts
  131
  Uploads
  0

  Re: Orf 19.2 ku shkoi

  Nuk eshte thjesht ndrrim kodi, kartelat e vjetra nga te cilat me heret eshte lexuar emm dhe nxjerr kodi jan nderruar dhe nga te rejat per momentin nuk eshte e mundur te nxirret kodi.

  tung

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •