Digi TV Film: Program TV: 19-03-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4



#################################


Digi Film 1

06:00 The dark knight
09:01 Run fat boy run
11:00 Baby mama
13:00 Sex and the city
15:32 Wanted
17:31 The incredible hulk
19:30 Sisterhood of the travelling pants 2
21:30 Forgetting Sarah Marshall
23:31 Tequila sunrise

Digi Film 2

06:00 Wanted
08:00 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
10:00 Forgetting Sarah Marshall
12:00 Get Smart
14:00 The dark knight
17:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emper19:00 Mamma mia
21:02 Sex and the city
23:31 Shout

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Ele spioneaza
12:00 Disparuti
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Ele spioneaza
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Doctori in Los Angeles
19:00 Ele spioneaza
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Alias
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 Echipa speciala
00:00 David Letterman Show
01:00 Alias
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:50 Echipa speciala
03:40 Alias
04:30 Promo

Cinemax

06:30 Hollywood Top 10
07:00 Minciuni
08:30 Fandango
10:00 O sotie pentru tatal nostru
11:40 Credem in dragoste
13:35 Cafeneaua vedetelor
14:00 Impotriva curentului
15:35 Noaptea mea cu Maud
17:25 Interceptarea
19:10 Cafeneaua vedetelor
19:35 Colectionara
21:00 Cantecul lui Brian
22:25 Frati de sange
00:05 Adolescente rebele
01:45 Patru la Copacabana
03:30 Dennis P.
05:05 Casa de nisip

HBO

06:00 Trei femei si un pariu
07:25 Wall Street
09:25 Prestigiul
11:35 Casuta de Craciun
13:15 Cinema, cinema, cinema
13:40 Cu sufletul pe masa
15:10 Babylon 5 - Voci in intuneric
16:25 John Tucker trebuie sa moara
17:55 Invincibil
19:40 Restul e parere
20:00 Restul e tacere
22:20 Apa neagra
23:50 True Blood
00:45 Scapati-ma de mama!
02:20 Restul e parere
02:40 Restul e tacere
04:55 True Blood

Pro Cinema

09:00 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
09:30 Baietii mei
10:00 Prietenii tai
10:30 Marele cutremur din Los Angeles
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Scooby Doo
14:45 Casa Foster pentru prieteni
15:15 Veronica Mars
16:15 In familie
17:15 Celebritate
17:30 La Bloc
18:00 Femeile adevarate sunt plinute
20:00 Mama mea e extraterestra
22:15 Fata de 10
22:20 Filmul de 10: Sange nevinovat
00:45 Oz - Inchisoarea federala
01:45 Afacerea
03:30 Fata de 10
03:35 Sange nevinovat
05:30 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Campionatul mondial de turisme
10:00 Fotbal: Cupa UEFA
10:30 Schi fond:
11:15 Biatlon:
12:30 Biatlon:
14:00 Sarituri cu schiurile:
15:00 Biatlon:
16:45 Biatlon:
17:45 Sarituri cu schiurile:
18:00
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Tenis: Circuitul feminin WTA
20:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
21:45 Sporturi de contact:
00:00 Fotbal: Cupa UEFA
01:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
02:00
02:30

ELVIS