Results 1 to 3 of 3

Thread: Pyetje per kanalet austriake

 1. #1
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,387
  Uploads
  1,424

  Pyetje per kanalet austriake

  Ca ka ndodhur me kanalet austriake ORF1, ORF2 dhe ATV? Di no njoni ndonje gje se une spo i shof qe prej tre ditesh

 2. #2
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Pyetje per kanalet austriake

  jane hapur disa tema rreth kesaj
  nje e ke tek vetem lajme te reja kliko ketu
  nje tjeter e ke tek kjo teme orf ku shkoi kliko ketu

  perpara se te hapesh nje teme shiko me mire me pare pasi mund te egzistoje nje teme e ngjashme, shiko duke perdorur SEARCH

  pershendetje,
  Fiku mund ta mbyllesh!

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Pyetje per kanalet austriake

  Quote Originally Posted by Wingsofdarkness View Post
  pershendetje,
  Fiku mund ta mbyllesh!

  ok pa problem.

Similar Threads

 1. kanalet ukrahina ?
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 16-10-2009, 09:34:22
 2. Kanalet e paketes holandeze
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 29-07-2009, 22:09:19
 3. c-line per kanalet shqiptare
  By notlav in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 23-07-2009, 03:44:27
 4. kanalet shqip ne metabox 2 ?
  By CodeName_23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 20-05-2009, 17:09:47
 5. kanalet alb ne canada
  By bleni in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 24-09-2008, 23:56:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •