Digi TV Film: Program TV: 20-03-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


08:00 The dark knight
10:30 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
12:30 Mamma mia
14:31 Sex and the city
17:00 The incredible hulk
19:00 Run fat boy run
21:00 Wanted
23:01 Lorenzos oil
01:30 The dark knight
04:00 The incredible hulk

Digi Film 2

06:01 Mamma mia
08:00 The incredible hulk
10:00 Get Smart
12:00 Baby mama
14:00 Forgetting Sarah Marshall
16:01 The dark knight
18:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
20:30 Sex and the city
23:00 Interview with the vampire
01:01 The bourne identity
03:01 Mamma mia
05:00 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Fos salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Ele spioneaza
12:00 Disparuti
13:00 Fos salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Ele spioneaza
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Fos salbatic
18:00 Doctori in Los Angeles
19:00 Ele spioneaza
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Alias
22:00 Cea mai rea saptamana
22:30 Chemarea strabunilor
00:50 David Letterman Show
01:55 Alias
02:50 Cea mai rea saptamana
03:20 Chemarea strabunilor
05:55 Promo

Cinemax

07:00 Mister Lonely
08:50 Perseverenta
10:35 Interceptarea
12:20 Printre gorile
14:30 Cantecul lui Brian
16:00 Mister Lonely
17:55 Colectionara
19:20 Turnul lui Suso
21:00 Cu totii sunt bine
23:05 Exit
00:50 Scenariul ucigas
02:40 Iubire adevarata
03:00 Prima dragoste
04:40 Stigmata

HBO

06:00 Cu sufletul pe masa
07:30 Babylon 5 - Voci in intuneric
08:40 John Tucker trebuie sa moara
10:15 Nunti, muzici si casete video
11:15 Invincibil
12:55 Concert Nelly Furtado
14:20 Vin si sarutari
15:40 La vie en rose
17:55 Ingerul necesar
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Alegeri americane
22:00 True Blood
22:55 Mici copii
01:10 Alergand ca apucatii
03:10 10 produse sau mai putin
04:30 Dusmanul dusmanului meu

Pro Cinema

06:00 Apropo TV
09:00 Scooby Doo
09:30 Casa Foster pentru prieteni
10:00 Lumea PRO CINEMA
10:30 Femeile adevarate sunt plinute
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Scooby Doo
14:45 Casa Foster pentru prieteni
15:15 Din culisele Hollywood-ului
16:15 Celebritate
16:30 Miss Marple: Martorul fara dovezi
18:30 La Bloc
19:00 Serii fara limite: In familie
20:00 Serii fara limite: Expertul
21:00 Comedia in esenta tare: Baietii mei
21:55 Fata de 10
22:00 Calatori pe Pamantul Fagaduintei
00:00 Prison Break
01:00 Fata de 10
01:05 Calatori pe Pamantul Fagaduintei
03:00 Expertul
03:45 Prison Break
04:30 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Sarituri cu schiurile:
10:30 Fotbal: Cupa UEFA
11:15 Fotbal: Cupa UEFA
12:00 Fotbal: Cupa UEFA
13:00 Fotbal:
13:30 Fotbal: Cupa UEFA
14:00 Fotbal: Cupa UEFA (live)
14:30 Schi fond:
15:00 Schi fond:
16:00 Sarituri cu schiurile:
18:00 Biatlon:
19:00 Fotbal: Eurogoluri in weekend
19:15 Fotbal:
19:30 Sarituri cu schiurile:
20:30 Fotbal: Cupa UEFA
21:30 Box:
23:30 Fotbal: Cupa UEFA
00:15 Fotbal: Cupa UEFA
01:00 Fotbal: Cupa UEFA
01:30 Fotbal: Cupa UEFA
02:00 Fotbal: Eurogoluri unu la unu
02:15 Fotbal: Eurogoluri in weekend

ELVIS