Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33

Thread: cfar aparati me keshilloni ?

 1. #1

  cfar aparati me keshilloni ?

  cfar aparati me keshilloni te ble? kerkoj nje dekoder tokesor ose satelitor qe te hapi digitalbin ose tringun falas.MUNDISISHT TE MOS JET ME SHUM SE 100EURO

 2. #2
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  19-10-2008
  Posts
  127
  Uploads
  0

  Re: cfar aparati me keshilloni te ble?

  Quote Originally Posted by tilitili View Post
  cfar aparati me keshilloni te ble? kerkoj nje dekoder tokesor ose satelitor qe te hapi digitalbin ose tringun falas.MUNDISISHT TE MOS JET ME SHUM SE 100EURO
  Ej miku po ti me 5 aspra dashke dhe vere te mire..

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: cfar aparati me keshilloni te ble?

  Quote Originally Posted by tilitili View Post
  cfar aparati me keshilloni te ble? kerkoj nje dekoder tokesor ose satelitor qe te hapi digitalbin ose tringun falas.MUNDISISHT TE MOS JET ME SHUM SE 100EURO
  Cuno ,DEKODER me linux.


  Tung!

 4. #4

  Re: cfar aparati me keshilloni te ble?

  Quote Originally Posted by tilitili View Post
  cfar aparati me keshilloni te ble? kerkoj nje dekoder tokesor ose satelitor qe te hapi digitalbin ose tringun falas.MUNDISISHT TE MOS JET ME SHUM SE 100EURO
  Edhe une te keshilloj nje aparat me linux.

 5. #5
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: cfar aparati me keshilloni te ble?

  Po me linux po cuni e do 100 euro dhe te hapi dhe falas digitalbin dhe tring ne na grine nga leket dhe spo shofim dot digitalbet mer dremabox

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: cfar aparati me keshilloni te ble?

  Quote Originally Posted by tilitili View Post
  cfar aparati me keshilloni te ble? kerkoj nje dekoder tokesor ose satelitor qe te hapi digitalbin ose tringun falas.MUNDISISHT TE MOS JET ME SHUM SE 100EURO
  inetbox300 (kloni i dm500) kushton 97euro me gjith trasport te vjen deri ne shpi.(itali)

  kurse pastaj duhet te kesh nje linje interneti dhe nje lidhje ne server qe ta japi ndonje shok ose ta blesh ose te shkembesh po pate ndonje abonim origjinal ti.

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: cfar aparati me keshilloni te ble?

  Quote Originally Posted by tilitili View Post
  cfar aparati me keshilloni te ble? kerkoj nje dekoder tokesor ose satelitor qe te hapi digitalbin ose tringun falas.MUNDISISHT TE MOS JET ME SHUM SE 100EURO

  Po deshe te gjej un nje aparat linux te lire,po digitalb apo tring falas nuk te hap,po ste dha njeri

 8. #8
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: cfar aparati me keshilloni te ble?

  Ádo gje ne privat mos harroni

 9. #9

  Angry Cfare te bleje....nuk e di???????

  Dua te bleje nje aparat per te pare paketat satelitore nuk e di cfare te bleje qe te shoh sa ma shume dhe programe falas
  kam internet ne shtepi, mos duhet dreambox???
  Aparatit satelitor mos duhet ti istaloje ndonje program.. Si behet kjo??? Si me kompjuterin????
  Besoje me lire eshte nje aparat satelitor ???

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: Cfare te bleje....nuk e di???????

  Mjafton te jete linux aparati.Nese je i interesum per aparat linux te lire me kontakto ne pm

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

 1. Question Aparati klan (receiver sat +)
  By tir2 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 18-08-2009, 16:08:21
 2. Aparati me i perdorur nga Shqiptaret
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 20
  Last Post: 04-08-2009, 14:48:40
 3. Question Aparati me i mire per server
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 26-01-2009, 16:58:04
 4. New Cfar sateliti me pa
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 15-10-2008, 00:50:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •