Results 1 to 5 of 5

Thread: ku mund te shifen tieter ndeshiet shqiperi hungari pervec supersportit

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  ku mund te shifen tieter ndeshiet shqiperi hungari pervec supersportit

  pershendetie cuna, doja te dija , a di ndonjeri nga ju kush e jep ndeshien shqiperi- hungari ne tv te shtunen pervec supersportit , danimark- shqiperi ,te merkuren ne daten 1/04/2009, flm

 2. #2

  Re: ku mund te shifen tieter ndeshiet shqiperi hungari pervec supersportit

  Quote Originally Posted by interisti_12 View Post
  pershendetie cuna, doja te dija , a di ndonjeri nga ju kush e jep ndeshien shqiperi- hungari ne tv te shtunen pervec supersportit , danimark- shqiperi ,te merkuren ne daten 1/04/2009, flm


  ko: 19:30
  Nova Sports 2 (Hellas)
  Sport 1 (Hun)
  SuperSport 1 (DigitAlb)


  ko: 18:15
  KNR TV
  SuperSport 1 (DigitAlb)
  TV2 Danmark  Shpresoj te te hy ne pune.

 3. #3

  Re: ku mund te shifen tieter ndeshiet shqiperi hungari pervec supersportit

  nje nga faqet me te mira qe perdor prej kohesh.
  shko ketu http://liveonsat.com/daily.php

 4. #4
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: ku mund te shifen tieter ndeshiet shqiperi hungari pervec supersportit

  Eshte akoma heret, megjithate nje dite perpara dates qe do luhet ne forum lajmerojne ke tema live sport, ose sic tha dhe the_shepherd aty njoftojne shume mire tek liveonsat. Meqe luan me hungarine besoj se mund ta japi dhe sportklub i Hungarise qe eshte tek thor me paketen digitv, besoj se mund ta japi dhe tvsh,keshtu dhe ato qe skane mundesi me e pare ne digitalb besoj se do kene alternativa te tjera.

 5. #5
  Senior Member Pirro's Avatar
  Join Date
  04-10-2006
  Location
  Rishikesh - India
  Posts
  125
  Uploads
  1

  Re: ku mund te shifen tieter ndeshiet shqiperi hungari pervec supersportit

  E Shtunė 28 Mars: Shqipėri - Hungari nė "Sport 1" hungarez nė 0.8°Perėndim.
  E Mėrkurė 1 Prill: Danimarkė - Shqipėri nė "TV 2" danez po nė 0.8°P. Kush ka Diablo apo Q-Box kėtė e sheh pa probleme.
  Nė momentet e fundit mund tė shtohet ndonjė rrjet tjetėr.

Similar Threads

 1. Info Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 11-11-2011, 23:26:01
 2. Info NOVA Hellas - Hotbird 13°E si mund ta shohim(pervec me dremBOX)???
  By emiljano in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 22-11-2009, 00:40:46
 3. New kush mund tė me ndihmoj
  By lapushi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 01-05-2009, 00:20:44
 4. Question si mund ta bej me emu key
  By kapoaug in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 02-02-2009, 17:03:14

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •