Results 1 to 2 of 2

Thread: TM-5500 ci

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Post TM-5500 ci

  kam nje TM-5500 ci a mund te me ndihmoni ju lutem ta programoj ti hape digi tv etj me duhet nje s/w dhe loader ju lutem 2. #2
  Member kingswood's Avatar
  Join Date
  05-07-2008
  Location
  BRISTOL.UK
  Posts
  45
  Uploads
  0

  Re: TM-5500 ci

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  kam nje TM-5500 ci a mund te me ndihmoni ju lutem ta programoj ti hape digi tv etj me duhet nje s/w dhe loader ju lutem


  Tjeta jote ,kontakto me mua ne pm dhe te tregoj une se ku me e marre ti eshte forum shqiptare ,nuk munta jape ketu se ndalohet ,me nderime Kingswood

Similar Threads

 1. dm 5500
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 27-04-2009, 21:25:24
 2. help with manhattan DSR-5500
  By MoGaMA in forum Manhattan
  Replies: 7
  Last Post: 05-07-2008, 12:51:52
 3. Irisat fta 5500 sx
  By bmwsam in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 19-05-2008, 14:34:07
 4. DSR 5500 deluxe
  By imhotep2900 in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 19-05-2007, 14:23:40
 5. manhatan 5500
  By REDEVIL in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 10-11-2006, 15:12:15

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •