Results 1 to 4 of 4

Thread: Free-X TV, Free-X TV2 + ALL X

 1. #1
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Free-X TV, Free-X TV2 + ALL X

  Pershendetje,
  Kam qene gjithmone kurjoz te dije perse njerzit jane kaq shume te interesuar te shikojne X ne tv kur INTERNETI eshte plot e per plot me te tilla X, para 5 ose me shume vjetesh duhet te beje hack ndonje website te shkarkoje dicka, por sot 90% e Internetit dhe Forumeve jane plot e perplot me cdo film ose aktore qe ke per qejf, plus formatet si ti duash deri ne FULL HD. Pyetja ime eshte thjesht perse njerzit kerkojne kaq shume te shikojne X ne TV kur ne Internet te jepet mundesia shume here me mire "te paktem mua keshtu me duket ne Internet per te pare ose shkarkuar filma me duket me e thjeshte, me praktike dhe me e shijueshme"

  Si mendoni ju? perse shtyhen njerzit per te pare ne TV dhe jo ne PC?

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2008
  Posts
  214
  Uploads
  1

  Re: Free-X TV, Free-X TV2 + ALL X

  Aahahaha sa kom qesh.Puna eshte se kur e shofin ne tv ne radhe te pare do jen shtrir ne divan,ekrani eshte me i modh, e ske pse te rrish e te kerkosh neper web.Pastaj ne internet ka gjithmone kurse televizori her jep e her sjep dhe mund tu duket me interesante

 3. #3
  VIP Member -dr-alb's Avatar
  Join Date
  02-05-2007
  Location
  plazh
  Posts
  893
  Uploads
  27

  Re: Free-X TV, Free-X TV2 + ALL X

  e mire kjo ke divani , Ádo gjo kur ke nuk ka ma interes se edhe ne nuk rrime gjitte diten duke pa televizor po eshte ajo qe na shtynpse nuk hapen kto kanale .....ku jane hakerat?

 4. #4
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Free-X TV, Free-X TV2 + ALL X

  tironc na shkrive :)
  Pastaj ne internet ka gjithmone kurse televizori her jep e her sjep dhe mund tu duket me interesante

  kjo fraze me kujton veten time nga vitet 95, me kujtohet ke astra kanali ADULT CHANNEL, ky kanal lente nja 20m para se te fillonte mire programin dhe ndonje here qe e lente hap fare, dua te them ajo nje here e jep nje here se jep me kujton, do e hapi ose jo sot ndonje ore gjate nates, dhe kur e hapte yp xhixhi, po ne ate kohe ishte akoma taboo filmat x porno vetem FILMNET jepnin. Megjithate sot preferoj PC, shkarkoj artistet pornografike te preferuarat e mia per 3sek ne Internet.

Similar Threads

 1. Private Spice, X-Dream,FREE-X TV1,FREE-X TV2
  By bobo74 in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 30-09-2009, 17:28:58
 2. Info French operators Neuf Cegetel and Free offer free access to Canal+ channels
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 19-03-2009, 10:48:31
 3. I search for a free D+ or TV Cabo 30W free server
  By adaroubala in forum Gbox Exchange: Free
  Replies: 0
  Last Post: 01-06-2008, 18:11:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •