Digi TV Film: Program TV: 24-03-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 The incredible hulk
09:01 Sex and the city
11:31 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor
13:31 Get Smart
15:30 Mamma mia
17:30 Wanted
19:32 Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay
21:31 The dark knight
00:01 Out of Africa
03:00 Mamma mia
05:01 The mummy: Tomb of the Dragon Emperor

Digi Film 2

07:30 Forgetting Sarah Marshall
09:31 Wanted
11:31 Baby mama
13:30 The incredible hulk
15:30 The dark knight
18:00 Sex and the city
20:30 Get Smart
22:30 Shout
00:01 Baby mama
02:01 The incredible hulk
04:00 Get Smart

AXN

07:00 Disparuti
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Foc salbatic
10:00 Stargate SG-1
10:55 Zoom
11:00 Ele spioneaza
12:00 Disparuti
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Ele spioneaza
16:00 Disparuti
16:55 Zoom
17:00 Foc salbatic
18:00 Doctori in Los Angeles
19:00 Stagiarii
19:30 Stagiarii
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Alias
22:00 Operatiunea de salvare
23:00 Justitie oarba
00:00 David Letterman Show
01:00 Alias
02:00 Operatiunea de salvare
02:50 Justitie oarba
03:35 Alias
04:30 Promo

Cinemax

06:05 Cafeneaua vedetelor
06:30 Hollywood Top 10
07:00 Dragoste de dupa-amiaza
08:35 Cacealmaua
10:40 O femeie invizibila
12:20 Oaia neagra
13:45 Ultima noapte
14:05 Turnul lui Suso
15:45 Avril
17:20 Cantecul lui Brian
18:50 Cacealmaua
21:00 Lectii private
22:50 Cafeneaua vedetelor
00:45 Pericol in noapte
02:25 La multi ani, sa traiesc!
04:15 Poarta raiului

HBO

06:00 Dragostea se intoarce
07:55 Trei femei si un pariu
09:20 Ghost Rider
11:05 Ora de varf 3
12:35 Suspinele inimii
14:10 Un Craciun cu Dennis
15:35 John Tucker trebuie sa moara
17:05 Vin si sarutari
18:25 Autopsia extraterestrilor
20:00 De la capat
21:35 Dinastia Tudorilor
22:30 Dinastia Tudorilor
23:25 10 produse sau mai putin
00:45 Steaguri pline de glorie
02:55 De la capat
04:30 10 produse sau mai putin

Pro Cinema

09:00 Scooby Doo
09:30 Baietii mei
10:00 Prietenii tai
10:30 Fotbalistii si nevestele lor
11:30 Pro Motor
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Scooby Doo
14:45 Casa Foster
15:15 In familie
16:15 Fotbalistii si nevestele lor
17:15 Celebritate
17:30 Veronica Mars
18:30 La Bloc
19:00 Serii fara limite: In familie
20:00 Calatorii in necunoscut
21:00 Baietii mei
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Petrecerea burlacilor
00:15 Oz - Inchisoarea federala
01:15 Nathalie
03:00 Fata de 10
03:05 Petrecerea burlacilor
04:45 Oz - Inchisoarea federala
05:30 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Curling:
11:00 Sarituri cu schiurile:
12:15 Fotbal:
13:00 Curling:
13:15
13:30
15:30 Omnisport: WATTS
15:45 Fotbal:
16:00 Fotbal:
16:45 Biatlon:
17:30 Sarituri cu schiurile:
19:00 Fotbal:
19:15
19:30 Fotbal:
20:15 Biatlon:
21:00 Patinaj artistic:
22:00 Patinaj artistic:
02:00 Campionatul mondial de turisme
02:30

ELVIS